Autor Téma: problém s adobe flash player  (Přečteno 171921 krát)

Radka

  • Host
Re: problém s adobe flash player
« Odpověď #15 kdy: 24. 07. 2011, 16:27:59 »
Stáhni:http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/ostatni/flashplayer/

Je nutno stáhnout obě verze-tu pro IE a tu pro :non IE
prohlížeč musí být vypnutý !!!!!!
obě verze napřed uložit-nejlépe do "stažených"
odtud je postupně spustit jako správce
hotovo

Tak jsem obě dvě verze uložila do "stažených",a odtud když na ně postupně kliknu,tak je instaluji a opět nic:((

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


monza

  • Host
Re: problém s adobe flash player
« Odpověď #16 kdy: 24. 07. 2011, 16:53:42 »
Dodržela jsi to ,že musíš mít vypnutý prohlížeč a spouštíš z ze stažených.
A také co je to opět nic? Co jako čekáš?
Stiskni "start" dej ovládací panely--programy a funkce--a podívej se jestli tam máš oba "AFP" nainstalované.


Radka

  • Host
Re: problém s adobe flash player
« Odpověď #17 kdy: 24. 07. 2011, 17:05:14 »
Dodržela jsi to ,že musíš mít vypnutý prohlížeč a spouštíš z ze stažených.
A také co je to opět nic? Co jako čekáš?
Stiskni "start" dej ovládací panely--programy a funkce--a podívej se jestli tam máš oba "AFP" nainstalované.

jasně že jsem měla prohlížeč vypnutý,zas tak blbá nejsem,mám tam AFP 10activeX a 10 Plugin,no čekám,že mě to půjde spustit


monza

  • Host
Re: problém s adobe flash player
« Odpověď #18 kdy: 24. 07. 2011, 17:25:56 »
Tak jak?Zazpívej krásko.Pořád nic?


Radka

  • Host
Re: problém s adobe flash player
« Odpověď #19 kdy: 24. 07. 2011, 17:32:19 »
Pořád nic,a není něco jinýho než flash player,asi se na to vy..bodnu:))

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Radka

  • Host
Re: problém s adobe flash player
« Odpověď #20 kdy: 24. 07. 2011, 17:41:34 »
Tak jak?Zazpívej krásko.Pořád nic?
Pořád nic,a není něco jinýho než flash player,asi se na to vy..bodnu:))


monza

  • Host
Re: problém s adobe flash player
« Odpověď #21 kdy: 24. 07. 2011, 18:10:35 »
Ještě jednou se k tobě vrátím:
Jestliže tedy dáš v ovládacích panelech "programy a funkce",tak tam oba pluginy máš?
V tom případě je máš nainstalované.
Zapni nějaké video na you tube ,po spuštění dej pause,najeď šipkou na video,stiskni pravý a uvidíš ,že máš AFP nainstalovaný.
Co vlastně pořád myslíš.že se ti ukáže,že to máš nainstalované?


Radka

  • Host
Re: problém s adobe flash player
« Odpověď #22 kdy: 24. 07. 2011, 18:56:45 »
Ještě jednou se k tobě vrátím:
Jestliže tedy dáš v ovládacích panelech "programy a funkce",tak tam oba pluginy máš?
V tom případě je máš nainstalované.
Zapni nějaké video na you tube ,po spuštění dej pause,najeď šipkou na video,stiskni pravý a uvidíš ,že máš AFP nainstalovaný.
Co vlastně pořád myslíš.že se ti ukáže,že to máš nainstalované?
dík,že ses "ke mě vrátil",to je pěkný,ale
když dám video na youtube tak to zčerná a napíše"k přehrání tohoto videa je třeba přejít na vyšší verzi přehrávače adobe flash player",proto fakt už nevím,co mám dělat,jinak vím,že to mám nainstalované,ale čekám,že to bude fungovat,jinak dík moc za trpělivost :D


monza

  • Host
Re: problém s adobe flash player
« Odpověď #23 kdy: 24. 07. 2011, 19:16:19 »
Toto provedl uživatel v diskuzi na "Živě.cz",který měl ten samý problém:

Problém je vyřešen. A sice použil jsem bod obnovení systému, který mě vrátil do stavu, kdy fungovala starší verze AFP a dále jsem provedl "stejný výše uvedený postup: tj. provedl jsem odinstalaci předchozí verze, vyčistil jsem historii, odstranil cookies, vyčistil registry CCleanerem a po restartu nainstaloval nejnovější verzi AFP a vše funguje. Zkrátka jsem při předchozím pokusu něco zmastil ale stejně si myslím, že vše potřebné by měl zajistit instalátor.


Radka

  • Host
Re: problém s adobe flash player
« Odpověď #24 kdy: 24. 07. 2011, 19:22:25 »
aha,tak to jo,to asi nechám být,tak díky moc za vše ;)


pjotr

  • Host
Re: problém s adobe flash player
« Odpověď #25 kdy: 09. 09. 2011, 06:31:11 »
ahojte. tak ja postupne zistujem že si budem musieť tiež nainštalovať túto novšiu verziu adobe flash, ale ked na internete čítam aké s tým majú ludia problémy nemám chuť sa do toho pustiť. ale budem musieť, no chcel by som pred inštaláciou vedieť aký postup mám zvoliť v mojom prípade :
mám windows xp
používam prehliadač firefox


peter

  • Host
Re:problém s adobe flash player
« Odpověď #26 kdy: 30. 12. 2011, 11:12:22 »
Ja mam tiez problem s Flash-om . Je to tak že ked ho mam nainstalovani tak si otvorim firefox a pri nacitani stranki ktora vyuziva flash (su tam reklami, pbrazky videa a pod.) tak to sekne a musim ckat asi 2 min kym odsekne a pozem kliknut potom zase a zase a toto to robi stale. Takk odinstalujem Flash ale potom mi nejdu videa a vsetk oco viuziva flasha . obnovenie nepojde lebo nemam kontrolni bod a bolo to asi pred 2 mesiacmi. Preinstalova Xp nemozem lebo tu mam firemni program. Skuste mi pomoct dakujem


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:problém s adobe flash player
« Odpověď #27 kdy: 30. 12. 2011, 12:09:16 »
1. stáhni si odinstalátor Adobe Flash Player
pro x32 systém
nebo
pro x64 systém
(dle tvého OS)

2. po odinstalaci restartuj PC
3. vyber si starší verzi Adobe Flash Player Older Archives
4. stáhni si vybranou verzi
5. extrahuj *.zip archiv
6. najdi v extrahovaném archivu soubor Shockwave_Flash_Installer.exe a spusť instalaci
7. po instalci restartuj PC
8. navštiv toto fórum a napiš jak jsi dopadl
Více informací = rychlejší odpověď


Ondřej

  • Host
Re:problém s adobe flash player
« Odpověď #28 kdy: 07. 01. 2012, 13:54:52 »
ahoj, nedávno jsem si aktualizoval adobe a od té doby mám problém-jakmile otevřu na internetu nějaké video,počítač se mi zastaví a zrersetuje.poradíte někdo?děkuju.


Mám stejný problém Jiří :-[   : Mám flash player a když zadám nějakou stránku, která potřebuje flash player tak se celá mozila sekne a nejde s ní nic dělat. Když dám restarovat počítač tak funguje všechno, lae až po dobu když zase třeba nenajedu na jakoukoli stránku kde potřebuju ten flash player. Prosím o pomoc nebo radu. Děkuji.


Ondřej

  • Host
Re:problém s adobe flash player
« Odpověď #29 kdy: 07. 01. 2012, 13:58:17 »
Ahoj, mám problém. Mám flash player a když zadám nějakou stránku, která potřebuje flash player tak se celá mozila sekne a nejde s ní nic dělat. Když dám restarovat počítač tak funguje všechno, lae až po dobu když zase třeba nenajedu na jakoukoli stránku kde potřebuju ten flash player. Prosím o pomoc nebo radu. Děkuji.