Autor Téma: problém s adobe flash player  (Přečteno 171903 krát)

JIŘÍ

  • Host
problém s adobe flash player
« kdy: 27. 02. 2011, 19:42:58 »
ahoj, nedávno jsem si aktualizoval adobe a od té doby mám problém-jakmile otevřu na internetu nějaké video,počítač se mi zastaví a zrersetuje.poradíte někdo?děkuju.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Ales

  • Host
Re: problém s adobe flash player
« Odpověď #1 kdy: 28. 02. 2011, 16:49:52 »
Zdravim, mam hodně podobný problém, rozdíl je jen v tom, že mě se NB uplně zasekne a restartartovat ho musím sám. Natvrdo. Jinak to nejde. Taky netusim cim to muze být. Ja to vyresil instalací predchozí verze flash playeru.


Monika

  • Host
Re: problém s adobe flash player
« Odpověď #2 kdy: 01. 03. 2011, 12:16:36 »
No tak me pro zmenu zase nejede vubec nainstalovanej je ale videa na internetu nejedou a porad to po me chce nainstalovat nejnovejsi flash player i kdyz uz v pc je. >:( co sem cetla na jinych forech tak s tim maji problemy skoro vsichni co maji nejnovejsi flash player :o


Michaela

  • Host
Re: problém s adobe flash player
« Odpověď #3 kdy: 27. 03. 2011, 22:03:24 »
ja som mala tie taky problem.. neistalovala som si novy adobe flash player, ale nedalo sa mi nič spustiť.. nejakým sposobom sa mi vypol, tak som si ho zapla, akurat na opere ho zapnut neviem.. na mozile a exploreri som problem rýchlo vyriešila ale opera mi dodnes nejde.. :-[
nevie niekto? :)


monza

  • Host
Re: problém s adobe flash player
« Odpověď #4 kdy: 28. 03. 2011, 02:49:26 »
Pro Monika
Pokud používáš IE9 nesmíš mít zapnuté "blokování "active x".

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


ZDENEK

  • Host
Re: problém s adobe flash player
« Odpověď #5 kdy: 29. 03. 2011, 18:27:47 »
ahoj, nedávno jsem si aktualizoval adobe a od té doby mám problém-jakmile otevřu na internetu nějaké video,počítač se mi zastaví a zrersetuje.poradíte někdo?děkuju.


Rendys

  • Host
Re: problém s adobe flash player
« Odpověď #6 kdy: 31. 03. 2011, 03:59:15 »
už víc jak měsíc se tím zabývám, bez výsledku - je to od nějaké verze AFP 10.???
??? myslím ovšem, že se vždy jednalo o videa z You tube (někdy to člověk hned nepozná - např. z článků na Seznam - od kud video pochází, pokud nečte odkazy)
jinak myslím snad že jiná videa fungují a veškerá akcelerace a directX mi jede OK

zkoušel jsem i reinstal windows XP, jiné ovladače grafiky, knihovny net.Framework, aktiveX, nastavení zvuku a nevim co ještě všechno . . . bez výsledku
ještě by to mohlo být něco HD audiem, které mám jak u zvukové karty tak u grafické standardně dáno ovladači ??? ale trochu pochybuji

. . . dal jsem to na nějaká fóra a také čekám na odpověď


Jarča

  • Host
Re: problém s adobe flash player
« Odpověď #7 kdy: 05. 04. 2011, 21:59:12 »
Pro Monika
Pokud používáš IE9 nesmíš mít zapnuté "blokování "active x".
Pro Monika
Pokud používáš IE9 nesmíš mít zapnuté "blokování "active x".
Jak mám active x odblokovat když mi to píše že nejde zaregistrovat vyzkoušela jsem všechno nevím jak dál :(


monza

  • Host
Re: problém s adobe flash player
« Odpověď #8 kdy: 08. 04. 2011, 17:48:06 »
pro "Zdenek"

start-všechny programy-příslušenství-systémové nástroje-obnovení systému

tam si vyplň datum kdy byl počítač OK a dej obnovit systém


Jarča

  • Host
Re: problém s adobe flash player
« Odpověď #9 kdy: 12. 04. 2011, 16:12:53 »
start-všechny programy-příslušenství-systémové nástroje-obnovení systému

tam si vyplň datum kdy byl počítač OK a dej obnovit systém prosím tě a kde to mám hledat jsem začátečník a nevím si rady pomůžeš mi


monza

  • Host
Re: problém s adobe flash player
« Odpověď #10 kdy: 12. 04. 2011, 18:05:36 »
Pro "Jarča"
Na hlavním panelu(spodní lišta) klepni na ikonu staru(znak visty),po otevření nabídky klepni dole v tabulce na "všechny programy,po otevření klepni na složku "příslušenství" po otevření složky klepni na sožku "systémové nástroje" a v ní na "obnovení systému" .Dál se drž návodu,který tě povede.  Pokud toto nezvládneš.požádej někoho kdo ti poradí přímo u počítače.


Jirka

  • Host
Re: problém s adobe flash player
« Odpověď #11 kdy: 15. 07. 2011, 16:37:49 »
To Rendys: Prosím, nerozluštil jsi tu záhadu? Mám naprosto stejný problém jako ty.


Zdenda

  • Host
Re: problém s adobe flash player
« Odpověď #12 kdy: 17. 07. 2011, 09:54:47 »
Pro všechny, kteří mají problémy s Adobe flash playerem, můžu poradit, protože ten samej problém jsem měl někdy v březnu, kdy jsem si aktualizoval tento program.
Je to naprosto jednoduché, vrátit se zpět v nastavení počítače o tu dobu, kdy jste to aktualizovali, věřte , že nic jiného s tím nejde dělat.Potom by to mělo zase šlapat a hlavně už tento program neaktualizovat!!!!Není to vůbec nutné!!!!


Radka

  • Host
Re: problém s adobe flash player
« Odpověď #13 kdy: 24. 07. 2011, 15:03:04 »
Mám úplně stejný problém,po nainstalování IE9 mi přestal flash player fungovat,zkoušela jsem instalaci s ikonou na ploše i jenom spuštění,vždy mě to napíše instalace úspěšně dokončena,bohužel to pak nemůžu najít ani nikde v PC,neexistuje něco jiného a hlavně funkčního než flash?Ještě mám jeden problém,na mailu mi nejdou otevřít přípony pps,musím to nejdřív uložit na plochu,tam se teprve na to podívám,díky moc za brzké odpovědi,budu fakt vděčná,vím,že se to tady obemílá pořád dokola,ale výsledky žádné:))


monza

  • Host
Re: problém s adobe flash player
« Odpověď #14 kdy: 24. 07. 2011, 15:56:47 »
Stáhni:http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/ostatni/flashplayer/

Je nutno stáhnout obě verze-tu pro IE a tu pro :non IE
prohlížeč musí být vypnutý !!!!!!
obě verze napřed uložit-nejlépe do "stažených"
odtud je postupně spustit jako správce
hotovo