Autor Téma: problém s adobe flash player  (Přečteno 171920 krát)

Ondřej

  • Host
Re:problém s adobe flash player
« Odpověď #30 kdy: 07. 01. 2012, 14:11:04 »
1. stáhni si odinstalátor Adobe Flash Player
pro x32 systém
nebo
pro x64 systém
(dle tvého OS)

2. po odinstalaci restartuj PC
3. vyber si starší verzi Adobe Flash Player Older Archives
4. stáhni si vybranou verzi
5. extrahuj *.zip archiv
6. najdi v extrahovaném archivu soubor Shockwave_Flash_Installer.exe a spusť instalaci
7. po instalci restartuj PC
8. navštiv toto fórum a napiš jak jsi dopadl

mam problem že tam ten program neni ten Shockwave_Flash_Installer.exe  je tu jen flashplayer10_3r181_16_winax_debug, uninstall_flashplayer10_3r181_16_win, flashplayer10_3r181_16_winax a stahl jsem to z http://kb2.adobe.com/cps/142/tn_14266.html je to nejak uprostřed :  (Released 5/31/2011)  Flash Player 10.3.181.16 (6.3 MB)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:problém s adobe flash player
« Odpověď #31 kdy: 07. 01. 2012, 14:23:05 »
Shockwave_Flash_Installer.exe byl jenom návod, co máš v balíčku hledat.
Samozřejmě, že každá verze Playeru má i jiný název.
Pokud bys hned napsal, jaký máš nainstalovaný Player, tak já bych si klidně i ten balíček ( za tebe) stáhl , rozbalil a napsal ti sem název spustitelného souboru.  >:(

Hledej v balíčku spustitelný *.exe soubor . ;)
(debug = opravný balíček - opraví stávající nainstalovaný program stejné verze)
« Poslední změna: 07. 01. 2012, 14:27:28 od sw4all »
Více informací = rychlejší odpověď


Ondřej

  • Host
Re:problém s adobe flash player
« Odpověď #32 kdy: 07. 01. 2012, 14:28:30 »
nainstaloval jsem obojí takže to teďka vyzkouším, ale i tak ti děkuji za radu :) :) a nezlob se :)


blackpu

  • Host
Re:problém s adobe flash player
« Odpověď #33 kdy: 02. 02. 2012, 20:46:00 »
ahoj mám problém. z youtubu to po mě pořád chce instalaci nejnovějšího flashplayeru, pokoušela sem se ho instalovat, jenže pokaždý mi to v půlce napsalo, že to chce ukončit aplikace internet exporer. jenže já jí měla ukončenou a takhle sem to zkoušela mockrát....co s tim?


benži

  • Host
Re:problém s adobe flash player
« Odpověď #34 kdy: 02. 02. 2012, 22:01:41 »
Napřed v "Ovládacích panelech" v "programy a funkce" oba "flash playery( I.E-non IE) odinstaluj
Nainstaluj odtud--http://get.adobe.com/cz/flashplayer/

Nezapomeň,že musíš nainstalovat Flash player jak pro I.E,tak pro Firefox,označený-"non I.E.)pokud jej používáš.
Při instalaci musíš mít prohlížeč vypnutý.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jarda

  • Host
Re:problém s adobe flash player
« Odpověď #35 kdy: 04. 02. 2012, 11:29:22 »
Ahoj, nevím jestli mi poradíte, ale zkusit to musím. Nefunguje mi zvuk u videí na internetu (Youtube atd.) ani systémové zvuky ve Win XP. Používám IE8 a ostatní hudba a video v PC funguje. Myslím, že nejlepší bude přeinstalovat počítač. Mám taky Win7, tam je všechno v pořádku. Jen jestli se nenajde nějaké vysvětlení. Možná to způsobila odinstalace jiného prohlížeče (Safari nebo Firefox).
Popřípadě mi můžete napsat na: JaroslavPetivoky@seznam.cz

PS: :D Teda to přísloví je dobrý! Chvilku mi trvalo, než jsem přišel na to, že tam chybí "kopá". Já už ho tam v podvědomí viděl.
Díky a hezký den.


benži

  • Host
Re:problém s adobe flash player
« Odpověď #36 kdy: 04. 02. 2012, 12:02:38 »


Jakub

  • Host
Re:problém s adobe flash player
« Odpověď #37 kdy: 07. 02. 2012, 21:36:42 »
Zdravim,

Už nejakou dobu se snazim vyresit problem s flash playrem. Zacal jsem u preinstalaci os ( win xp sp 3), pak jsem docetl na forech ze lze vycisit Ramky. Budis stahl jsem programek na vycisteni. Jediny problem je ze kdyz sputim hru nebo video a je jedno v jakym prohlizeci at EI, Mozzila, Google chrom ( vim ze ho mas uz v sobe), Opera, i safari od aplu po stisknuti CTRL+ALT+DELETE mám vyuziti cpu na 100%. To ma zanasladek ze sekne cele pc na dobrych 5 min. pro predstavu jake pc mam Intele Celeron, 2,26 Ghz, 2,27Ghz a 768 Mb ram. Nemyslim si ze je to zas az tak pomaly. Ve foru jsem cetl kde jiny lidi maj problemy kdy maj ramky na 512 a proc. na 1,8 Ghz. Pri zapnuti se FP. neseka dobrych 5 min. Nevim co stim. Nemate najkou jinou radu??

Děkuju za odpoved. :)


David

  • Host
problém s adobe flash player
« Odpověď #38 kdy: 05. 08. 2012, 11:41:45 »
Prosím vás neví někdo když spustím youtube a vyberu si video tak na notebooku se mi to hned přehraje ale na stoláku musim vždycky pustit flash docela mě to štve když mam písničky v řadě a musím chodit a vždycky to odkliknout. Prosím pomoc Díky (P.S: omluvte muj pravopis a když tak mě kontaktujte na e-mail)  :)


Romeo

  • Host
Re:problém s adobe flash player
« Odpověď #39 kdy: 18. 10. 2014, 21:05:33 »
Zdravím lidi já mám pro změnu problém asi s flash playerem ale nejsem jsi jistý videa mi normálně jdou ale když chcu jít na Fb na český poker tak mi tu najede jen na 99 % a dal mě to nepustí ..psal jsem i tam stímto problém a z jejich strany asi problém není ..nebo když chci jít na Libím se ti .cz a najedu na místnost a zapnu webky tak se mi ani neukážou a vše mám povolené v nastavení webky na libku .. takže jsi myslím že problém bude u flash player ... poradí někdo stímhle problémem prosím !!!!!! ten Český poker mě fakt  sere protože to hraju dost často a teď nemužu


Franta

  • Host
Re:problém s adobe flash player
« Odpověď #40 kdy: 19. 10. 2014, 23:57:44 »
Starosti, jako máš ty, bych opravdu chtěl mít.

Hlavně, že jsi napsal jaký máš OS, co používáš za prohlížeč a antivirový program a jakou máš verzi flash playeru a všechny další podrobnosti.

Bez toho ti nikdo nemůže ani při nejlepší dobré vůli něco poradit.

Takže budeš asi muset čekat na Julii.

Líbím se ti? Ty mně určitě NE.

Příště bych taky doporučoval založit nové téma, to původní je už značně zastaralé (přes 2 roky) a tvůj problém s velkou pravděpodobností vůbec nesouvisí s flash playerem.