Autor Téma: Ovladač USB  (Přečteno 133778 krát)

někdo

  • Host
Ovladač USB
« kdy: 22. 04. 2010, 16:57:09 »
Nevi nekdo jaky program si mam nainstalovat kdyz mi nejde spustit USB kdyz  ho zasunu do pociku?.Na mobil samsung star :-\
« Poslední změna: 01. 01. 2011, 14:10:58 od Tomáš Filípek »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin Kos

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 40
Re: Pomozte mi prosím!!
« Odpověď #1 kdy: 23. 04. 2010, 10:43:23 »
Asi potřebuješ ovladač pokud máš operační system XP,Vista nebo 7 mělo by to najít ovladače samo kdyžtak skus stránky výrobce telefonu nějaký ovladač tam už bude.


Pan Jirka

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
Nevím si rady, pomozte prosím
« Odpověď #2 kdy: 23. 04. 2010, 12:26:23 »
Hledal jsem program na zaheslování složky a při zkoušení jsem si omylem jednu zahesloval programem, teď nevím jakým. Položky ve složce mají příponu  .$#!
Nevíte někdo, čím jsem to zmastil?
(Přeinstaloval jsem WIN XP na WIN 7 a zapomněl jsem na to)


Michaldmd

  • Host
Re: Pomozte mi prosím!!
« Odpověď #3 kdy: 25. 04. 2010, 16:00:15 »
Pozor taky by to mohlo být i chyba v USB,protože třeba moje segra měla starší PC a to je jí USB četlo střeba flashky ale neumělo pouštět prout což znamená že třeba takovej Mobil se nenabíjel a ten com nenašel různý věci v USB (myš,klávesa atd...)ale ne po každý.


Pepa

  • Host
Re: Pomozte mi prosím!!
« Odpověď #4 kdy: 26. 04. 2010, 13:48:45 »
Předpokládám, že chceš propojit mobil samsung s pc přes usb kabel. Tak na to bacha, protože musíš napřed nainstalovat SAMSUNG PC Studio, které obsahuje potřebné ovladače pro kabel. Pokud je napřed propojíš, tak jsi slušně řečeno v háji, protože windows sice nějaké ovladače pro kabel najdou (když ten kabel připojíš), ale budou ti k ničemu a navíc se jich už nezbavíš. Mně se to stalo u w xp a než bych bádal, jak z toho ven, tak bylo jednodušší w xp přeinstalovat. Je to podobná situace jako např. při instalaci tiskáren připojených přes usb, kdy si instalační program sám řekne, ve kterém okamžiku zařízení propojit.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


někdo

  • Host
Re: Pomozte mi prosím!!
« Odpověď #5 kdy: 26. 04. 2010, 17:51:01 »
jo fakt diky protoze ted mam novy mobil tak abych si to nepo...diky


dan

  • Host
Re: Pomozte mi prosím!!
« Odpověď #6 kdy: 27. 04. 2010, 00:46:27 »
Nevím co přesně potřebuješ vědět, ale já se /prevděpodobně/ onehdy potýkal se stejným problémem i s tím samým telefonem. Jakmile propojíš přes USB TLF s PC, podívej se na displej telefonu a odklikni to co je dole, tzn, "připojit jako velkokapacitní....."  a tím se ti paměťová karta telefonu zobrazí jako další disk........potom můžeš, třeba přes nějaký commander přenášet data. Hlavně neinstaluj SAMSUNG PC STUDIO.......... vím o čem mluvím. Čau


Petr

  • Host
Re: Pomozte mi prosím!!
« Odpověď #7 kdy: 25. 08. 2010, 11:02:48 »
potřeboval bych pomoct repráky my hrají ale na pc mi nejdou myslím že to bylo tím že sem odinstaloval jeden program a teď nevim co dál,ten program se menoval nějak  sound max nebo tak ňák


Petr

  • Host
Re: Pomozte mi prosím!!
« Odpověď #8 kdy: 25. 08. 2010, 11:03:55 »
menší dodatek:předtim mi hrály ale po odstranění programu ne


erORER

  • Host
Re: Pomozte mi prosím!!
« Odpověď #9 kdy: 25. 08. 2010, 13:11:02 »
mam tAKY STEJNY PROBLEM POMUZE NEKDO. JWE TO FAKt NA NIXC A KLAWESNICWE SDI PISWE XCO XCHCE TREWBA 3 PIDSMWENA NAJWEDSNOU :'(


Petr

  • Host
Re: Pomozte mi prosím!!
« Odpověď #10 kdy: 25. 08. 2010, 16:15:20 »
program SoundMax se našel a ztáhnul ale nechce se mi spustit na konci instalace mi to napíše že mam restartovat komp tk ho restartuju poté se mi dóle objeví ikonaa píše to tam že nelze spustit


Rudolf Holčák

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
Re: Pomozte mi prosím!!
« Odpověď #11 kdy: 26. 08. 2010, 06:50:37 »
Nevi nekdo jaky program si mam nainstalovat kdyz mi nejde spustit USB kdyz  ho zasunu do pociku?.Na mobil samsung star :-\

Stahni Program Samsung New PC Studio (aktualni verze 1.5.1.10064_2)Přímo ze stránek Samsung cz. Na slunečnici je starý program,který mě telefon Samsung C 5212 nenašel.


Petr

  • Host
Re: Pomozte mi prosím!!
« Odpověď #12 kdy: 26. 08. 2010, 10:02:59 »
prosim pomozte mi


Michal

  • Host
Skús to takto
« Odpověď #13 kdy: 31. 08. 2010, 08:36:56 »
Pozri, netráp sa pripojením telefónu k PC, ak sa navyhnutne nepotrebuješ dostať do pamäti telefónu a stačí sa dostať k obsahu pamäťovej karty, teda ak chceš nahrávať nejaké mp3, foto, video, ... data, ... na pamäťovú kartu telefónu (inde ani nemá význam), tak by som poradil, telefón k PC ani nepripájaj.
Vyber pamäťovú kartu z telefónu sa strč ju do čítačky kariet. Ak takú čítačku kariet nemáš v PC kúp si ju za pár drobných, je to fakt skoro nič. Po zasunutí pamäťovej karty do čítačky kariet sa ti v PC objaví nový disk (nové písmenko) a už pracuješ ako s akýmkoľvek diskom. Presúvať mp3, foto, video, data z PC na pamäťovú kartu ale aj opačným smerom. Ak treba niečo vymažeš, .... Nakoniec kartu v čítačky vyberieš, vložíš spät do telefónu a je to. Rýchlo a pohodlne a nemusíš sa trápiť s pripojením telefónu k PC, čo naozaj ako ti tu radia, musíš najskôr nainštalovať nejaký softvér, ovládače, .... a takto ideálne ak náš externú čítačku kariet, ktorá môže byť aj úplne maličká a keď do enj vložíš pamäťovú kartu z telefónu a zasunieš do PC a to akéhokoľvek (teda berme s Win XP a vyššie) tak údaje z karty máš k dispozícií kdekoľvek a veľmi rýchlo.


Petr

  • Host
Re: Pomozte mi prosím!!
« Odpověď #14 kdy: 31. 08. 2010, 12:07:34 »
mam tAKY STEJNY PROBLEM POMUZE NEKDO. JWE TO FAKt NA NIXC A KLAWESNICWE SDI PISWE XCO XCHCE TREWBA 3 PIDSMWENA NAJWEDSNOU :'(
stáhni program Windriver expert aktualizuj a vono tito všechno najde a nainstaluje