Autor Téma: Vypalování  (Přečteno 6022 krát)

Vypalování

  • Host
Vypalování
« kdy: 20. 05. 2011, 14:56:00 »
Zdravím, koupil jsem si 3 prázdná DVD-R značka: Verbatim když otevřu normálně složku Tento Počítač ... Jednotka DVD-RAM (D:) tak vlevo nahoře mi to ukazuje Zapsat soubory na disk CD když vložím prázdné DVD-R tak mi ukazuje Jednotka CD-ROM (D:) když to otevřu tak vlevo nahoře už není zapsat soubory na disk CD. Značka vypalovačky: LG HL-DT-ST DVD-RAM GH22NP20. Předem Děkuji za rady.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin

  • Host
Re: Vypalování
« Odpověď #1 kdy: 20. 05. 2011, 18:33:33 »
Nepíšeš, jaký máš operační systém. Windows 7 už umí sám DVD vypalovat, ale mám pocit že v XP to asi ještě nešlo. Nikdy jsem to nezkoušel, protože jsem vždy používal vypalovací program Nero, který jsem měl "přibalen" k vypalovačce. Vypalovacími programy to jde MNOHEM komfortněji.
Přečti si prvně určitě toto a pak doporučuji zkusit např. Ashampoo Burning Studio 6 FREE 6.80.4312 a nakonec zde informovat, jestli to problém vyřešilo.


Vypalování

  • Host
Re: Vypalování
« Odpověď #2 kdy: 20. 05. 2011, 18:39:24 »
Děkuji, až budu mít soubory které budu chtít vypálit tak to zkusím a když tak napíšu, zatím děkuji


Ondřej Špulák

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 106
Re: Vypalování
« Odpověď #3 kdy: 20. 05. 2011, 19:40:09 »
Dobrý den,
k přehledu vypalovacích programů, které v odkazu uvedl Martin, bych doplnil ještě jeden článek věnovaný tomuto tématu: http://www.slunecnice.cz/tipy/jak-vybavit-novy-pocitac-programy-zcela-zdarma-4/


Vypalování

  • Host
Re: Vypalování
« Odpověď #4 kdy: 20. 05. 2011, 19:42:36 »
Děkuji, ale budu používat program který zde zmínil pan Martin, je sice anglicky ale jednoduchý na ovládání. Potom napíšu, zda mi to vypalování funguje nebo ne.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin

  • Host
Re: Vypalování
« Odpověď #5 kdy: 20. 05. 2011, 20:02:55 »
... je sice anglicky ale jednoduchý na ovládání ...
Ten program není anglicky, ale je mnohojazyčný včetně češtiny. To jen při instalaci jsou k dispozici jen angličtina, němčina, maďarština a polština.

Po nainstalování zvol "Settings" a "Languages" a tam si přehoď na češtinu. Zafunguje od příštího spuštění aplikace.


Vypalování

  • Host
Re: Vypalování
« Odpověď #6 kdy: 20. 05. 2011, 20:13:44 »
Děkuji, program na vrhovaný od Vás funguje, moc děkuji za radu