Autor Téma: nejde mi USB  (Přečteno 12819 krát)

Adéla

  • Host
nejde mi USB
« kdy: 28. 04. 2011, 22:15:40 »
Poradíte prosím? nejde mi flash, zkoušela sem na dvou počítačích (Windows xp a 95) v těch to nejde ale v autorádiu s USB portem přehrává písničky které jsou na ní nahrané, nevíte někdo co s tím? předem děkuji za odpověď.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


ja

  • Host
Re: nejde mi USB
« Odpověď #1 kdy: 29. 04. 2011, 02:40:53 »
Vyměň počítač


Mart

  • Host
Re: nejde mi USB
« Odpověď #2 kdy: 30. 04. 2011, 07:11:30 »
Vyzkoušej to ještě na třetím PC s Win XP a vyšším a uvidíš kdyžtak napiš o jakou flashku jde


Adéla

  • Host
Re: nejde mi USB
« Odpověď #3 kdy: 14. 06. 2011, 19:10:17 »
jj, zkoušela sem ji i na jinech pc, flashka je od firmy EMTEC , 4GB


oNdRa

  • Host
Re: nejde mi USB
« Odpověď #4 kdy: 14. 06. 2011, 23:43:33 »
Pokud váš flash disk ve zmíněných počítačích nefunguje a ostatní flash disky ano, pak bych jej zkusil reklamovat (samozřejmě pokud je stále ještě v záruce), může být nějak poškozený.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jozef

  • Host
Re: nejde mi USB
« Odpověď #5 kdy: 15. 06. 2011, 11:02:35 »
Podobný problém som mal pred niekoľkými rokmi s 2-mi rovnakými USB kľúčmi (EMTEC 4 GB). Oba som reklamoval a po druhom mi už vrátili peniaze. Odporúčam, len vrátiť (ak je v záruke) a kúpiť nejaký osvedčený typ. Výmenu za rovnaký typ neodporúčam.
Moje USB kľúče zo začiatku fungovali bez problémov , asi 1-2 týždne. Potom začali problémy, na jednom PC bol obsah kľúča zobrazený, na inom sa kľúč javil ako prázdny a ďalší PC ho ani nenašiel. Všetky PC boli vtedy najnovšie a presne rovnaké typy s Windows XP Pro. Po naformátovaní a opätovňom zasunutí do PC sa na kľúči objavil pôvodný súbor, ale nefunkčný. Na inom PC sa síce neobjavil pôvodný súbor, ale na kľúči bolo presne o veľkosť toho súboru menej voľného miesta. Takto by som mohol ešte dlho pokračovať. 


laran

  • Host
Re: nejde mi USB
« Odpověď #6 kdy: 16. 06. 2011, 00:36:38 »
na 95 nie sú ovládače pre USB kľúče

skús iný počítač s xp alebo novším

ak ti tam funguje tak v  ovládací panel | Nástroje pre správu | Správa počítača | Správca zariadení | radiče zbernice USB

potom klikni pravým tlačítkom na jednotlivé položky a daj odinštalovať (postupne všetky)
keď skončíš potom klikni (pravým) na ikonku počítača  vyhľadať zmeny hardwaru 

ak máš USB myš tak pozor aby si ju neodinštalovala (ak sa tak stane tak ju vytiahni a znovu zasuň)


tieto problémy sa objavujú keď sa používa viac druhov USB kľúčov


milan

  • Host
Re: nejde mi USB
« Odpověď #7 kdy: 26. 06. 2011, 20:18:38 »
Jen pozor!! Kořenový rozbočovač a přímý vstup!!! Na kořeňáku(většinou ze zadu) to kolikrát nefachá-(USB modemy,některý čtečky,..)