Autor Téma: mozilla firefox ve.4.0  (Přečteno 8731 krát)

mare

  • Host
mozilla firefox ve.4.0
« kdy: 02. 04. 2011, 20:36:15 »
Po přechodu na nejnovější verzi  4.0 mi přestalo hrát  abradio. Objeví se pouze grafika, ale hudba se nenačítá. Na exploreru (starší verze) je toto radio bez problémů. Mám W. XP.
Pomůžete mi? Chtěl bych úplně přejít na Mozillu.   Mare

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Libor

  • Host
Re: mozilla firefox ve.4.0
« Odpověď #1 kdy: 02. 04. 2011, 21:46:01 »
Ona je vůbec celá nová verze pěkně dodrbaná. Nefungují mi ani ostatní doplňky jako slovníky, cooliris, časová pásma, atd. Navíc ta ikona "Domů" kdesi vpravo v rohu je pěkně nepraktická. člověk aby ji hledal půl minuty. Když už to pozadí zkopírovali od Chrome tak už to mě udělat přesně jak to má Google. Nejradší bych se vrátil ke staré verzi.


VADIM

  • Host
Re: mozilla firefox ve.4.0
« Odpověď #2 kdy: 03. 04. 2011, 08:04:53 »
K nove verzi jsou treba i nove pluginy a doplnky, neni nic snazsiho nez je stahnout a nainstalovat.... a ta horni lista s tlacitkama se da cela prizpusobit, takze neni problem tlacitka premistovat odebirat nebo pridavat, to slo ostatne i u starsich verzi FF....
obcas byste meli cist co vam instalacni program pise a ne jen tupe klikat :-)))))


monza

  • Host
Re: mozilla firefox ve.4.0
« Odpověď #3 kdy: 03. 04. 2011, 14:57:02 »
Pro Libor
Možná by jsi se měl vrátit ke staré kalkulačce.Počítač je zatím nad tvoje síly.
Jinak si přečti radu od "Vadim".Ta ti napoví jak na "problémy" reagovat!


monza

  • Host
Re: mozilla firefox ve.4.0
« Odpověď #4 kdy: 03. 04. 2011, 17:01:36 »
Po přechodu na nejnovější verzi  4.0 mi přestalo hrát  abradio. Objeví se pouze grafika, ale hudba se nenačítá. Na exploreru (starší verze) je toto radio bez problémů. Mám W. XP.
Pomůžete mi? Chtěl bych úplně přejít na Mozillu.   Mare
Windows Media Player Firefox Plugin 1,0

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Ondřej Špulák

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 106
Re: mozilla firefox ve.4.0
« Odpověď #5 kdy: 05. 04. 2011, 11:28:15 »
Windows Media Player Firefox Plugin lze stáhnout zde: http://www.slunecnice.cz/sw/media-player-plugin/


Petr Selner

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
Re: mozilla firefox ve.4.0
« Odpověď #6 kdy: 08. 04. 2011, 00:11:24 »
Nová verze mozilla firefox v.4.0 podle mně není nijak "dodrbaná", naopak umožňuje uživateli přispůsobit si ji podle svého gusta. Vrátit zpět se může každý. Problém vidím mezi židlí a počítačem.