Autor Téma: Modra smrt problem  (Přečteno 23890 krát)

Milan Sobotík

  • Host
Modra smrt problem
« kdy: 22. 01. 2011, 15:08:23 »
Zdravim, chci vas pozadat o radu.Dnes jsem si stahl crack na nod 32 a asi v nem byl vir virak hlasil 4 trojany, ktere jsem odstranil, pote se pc restartnul a od ty doby mi to po prihlaseni haze modrou smrt.Zkousel jsem jit do nouzoveho rezimu a dat obnova systemu pred instalaci nod32... to nijak nepomohlo... nod 32 jsem odstranil, ale porad nahazuje modra smrt a restartu je se pocitac prikladam fotku.dekuji za vase rady.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


farkraj

  • Host
Re: Modra smrt problem
« Odpověď #1 kdy: 23. 01. 2011, 08:57:19 »
nejspis ti zustalo neco v registrech   stahni si advenced system care  free verzi je v cestine a tento programek dokaze najit a smazat zbytky po nedokonale odinstalovanych programech  a dobre se s nim pracuje umi toho vic  a kdyz chces noda tak si ho stahuj v trialu je to sice jen na 30 dni ale muzes to opakovat stale dokola 


at se dari


petr

  • Host
Re: Modra smrt problem
« Odpověď #2 kdy: 23. 01. 2011, 11:30:10 »
Nemáš krást, máš hromadu dobrejch antiviru zdarma např. AVG, Avast, Microsoft Security Essentials atd. Když náběžnou práci budeš používat omezení účet, nebudeš krást programy, nebudeš lézt na pochybní stránky a stahovat nesmysli z pochybných stránek tak žádní antivir nepotřebuješ.


Frank

  • Host
Re: Modra smrt problem
« Odpověď #3 kdy: 23. 01. 2011, 13:25:48 »
...Ahoj...bude to problem s ramkou....mal so to iste...bola spalena pridana ram 512 k 1 G.neskor mi odisiel aj monitor...tak tam skontroluj ramku...snad som pomohol****


Milan Sobotík

  • Host
Re: Modra smrt problem
« Odpověď #4 kdy: 20. 02. 2011, 00:00:49 »
Petr:
Tvoje odpověd není na místě... jinak byl to vir Rootkit ten vir se zahryzne na HDD mezi cteci paměť a zápisová data to je těch pár MB kde se na HDD nedostanete a tam se on zakousne...svině jedna pomohlo akorát přeinstalovat pc.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Milan Sobotík

  • Host
Re: Modra smrt problem
« Odpověď #5 kdy: 20. 02. 2011, 00:07:55 »
Už ani nejnovější anti-rootkit programy nefungují.Rootkit sice detekují, ale nedokážou ho odstranit.Četl jsem, že novější rootkit je ještě víc zákeřnější než starší, ten starý se dal vyhledat a smazat přez anti-rootkit, ale vývojáři viru udělali novější verzi a s tou si zatím neporadí žádný z anti-rootkitů...nezbývá než reinstall pc s naformatovanim harddisku


erik

  • Host
Re: Modra smrt problem
« Odpověď #6 kdy: 20. 02. 2011, 07:40:44 »
priste nez budes preinstalovavat zkus COMBOFIX good věcicka na vycisteni compu  8)


Martin

  • Host
Re: Modra smrt problem
« Odpověď #7 kdy: 23. 02. 2011, 00:05:53 »
Citace: Milan Sobotík
Petr:
Tvoje odpověd není na místě...

Nelze s tebou souhlasit, Petrova odpověď byla zcela správná a byla na místě !!!

Naopek vůbec není na místě tvé plácání nesmyslů, ze kterých je patrné, že ani netušíš význam pojmu rootkit.

Reinstalace systému nebyla pravděpodobně potřeba, kdyby se včas a správně vyléčil vhodnými prostředky např. po zavedení systému z bootovatelného AVG Rescue CD.

Odviroval jsem úspěšně několik desítek počítačů a pouze u jedinného z nich jsem byl nucen přeinstalovat celý systém. Ale ani v tom případě není potřebovat formátovat disk ! Stačí vědět, co smazat a co ponechat.


apophis

  • Host
Re: Modra smrt problem
« Odpověď #8 kdy: 23. 02. 2011, 14:08:49 »
Dá se jedině souhlasit s hostem Petrem. Je trochu  drzost psát jak jsi instaloval creck k antiviru a pak jsi zjistil problém. KRÁST SE NEVYPLÁCÍ !!!


Ondřej Špulák

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 106
Re: Modra smrt problem
« Odpověď #9 kdy: 24. 02. 2011, 23:52:44 »
Dobrý den,
pomoci by Vám skutečně mohl výše popsaný AVG Rescue CD, který dokáže sjednat nápravu v případě, kdy se kvůli infekci nedaří spustit Windows.

Stáhnout jej můžete zde: http://www.slunecnice.cz/sw/avg-rescue-cd/
Bližší informace o tomto nástroji si můžete přečíst zde: http://www.slunecnice.cz/tipy/ziskejte-zdarma-zachranne-bootovaci-cd/