Autor Téma: Advanced System Care  (Přečteno 15552 krát)

pegu

  • Host
Advanced System Care
« kdy: 09. 01. 2011, 15:39:47 »
Dobrý den,mám problém v čističi PC- Adwanced System Care v sekci Utility/Nástroje správce/správa spouštění mi stále naskakují další řádky "C/Program Files/ICQ7.1/ICQ exe-silent loginmode". Už jich tam je přes 4000 ! To už ručně vymazat nejde.Odinstalace a zpětná instalace ASC nepomohla,počítač si to někde pamatoval a znovu to tam 4000x zapsal. V registrech se nevyznám ale ukazuje to cestu-HKEY_CURENT_USER/SOFTWARE/MICROSOFT/WINDOWS/CURENTVERSION/RUN-Výchozí-REG.SZ-hodnota není zadána.
Jak to jde zastavit,nevíte? Kvůli tomu jede oprava nastavení Startu pomalu,nebo "neodpovídá".
Dík za radu.
pegu
« Poslední změna: 11. 01. 2011, 10:34:20 od Tomáš Filípek »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


JAS

  • Host
Re: Adwanced System Care
« Odpověď #1 kdy: 09. 01. 2011, 20:05:43 »
To není problém ASC, to je problém ICQ. Odinstalace ICQ nepomohla?


pegu

  • Host
Re: Advanced System Care
« Odpověď #2 kdy: 11. 01. 2011, 23:44:20 »
To jsem nezkoušel,protože mám v nastavení zrušeno automatické přihlášení.Navíc nevím jak si zálohovat adresář,aby se mi nějaký kontakt neztratil.
Když ICQ odinstaluju,tak stejně budu potřebovat nějak z ASC vymazat těch 4038 zápisů. Uninstal a zpětná instalace ASC nepomohla,počítač si to někde zapsal (nevím kde ) a znovu to do ASC připsal.
Takže potřebuji poradit jak zálohovat adresy (čísla) z ICQ
 a jak z PC vymazat ten zápis dat pro ASC po odinstalaci.
Dík.


jj

  • Host
Re: Advanced System Care
« Odpověď #3 kdy: 12. 01. 2011, 13:42:44 »
před odinstalaci icq opiš kontakty a čisla na papir pak je zpatky napiš ,ale po přihlašeni na svuj učet by tam měly zustat.po odinstalaci pusť Advanced System Care aby to vyčistil a pak nainstaluj icq znovu.(měl jsem to same)


Marek

  • Host
Re: Advanced System Care
« Odpověď #4 kdy: 12. 01. 2011, 14:09:47 »
před odinstalaci icq opiš kontakty a čisla na papir pak je zpatky napiš ,ale po přihlašeni na svuj učet by tam měly zustat.po odinstalaci pusť Advanced System Care aby to vyčistil a pak nainstaluj icq znovu.(měl jsem to same)

Nic si samozřejmně opisovat NEMUSÍŠ. Icq se přeci připojuje na server, na kterém má uložené informace o uživateli a jeho kontaktech. Smazáním Icq z počítače nedojte k odstranění kontaktů ;)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0