Autor Téma: už nejde zvuk..žena a počítač:D  (Přečteno 3354 krát)

Katka B.

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
už nejde zvuk..žena a počítač:D
« kdy: 12. 12. 2010, 16:40:46 »
Ahoj..tak sem na netu našla tuhle stránku a chtěla bych vás pořádat o radu:). Včera mi přítel řekl, že si mám promazat instalace, protože jich tam mám moc a dost zbytečných.. No tak sem něco promazala...no a nejde zvuk:D (podotýkám, že nejsem blondýna). Mám dojem, že sem smazala i ten REALTEC či co..no pak jsem se dozvěděla, že to bude asi ono..no ale pak jsem našla nějaké na netu zdarma, ale pořád to nejde-takže ani nevím, jesti jsou to ty správné. Prostě jsem odinstalovala něco, kvůli čemu to hrálo a nevím, co to bylo a jak to dát dohromady zas:). Tak jestli mi můžete někdo prosím prosím pomoci:)).

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


petr

  • Host
Re: už nejde zvuk..žena a počítač:D
« Odpověď #1 kdy: 12. 12. 2010, 17:28:55 »
Odinstalovala si ovladač zvuku, potřební ovladač najdeš na stránkách výrobce základní desky či notebooku (záleží jestli máš notebook nebo stolní PC). Na stránkách výrobce zadáš tip desky či notebooku a stáhneš potřební ovladač.


FARKRAJ

  • Host
Re: už nejde zvuk..žena a počítač:D
« Odpověď #2 kdy: 12. 12. 2010, 18:16:03 »
¨nejjednodussi bude kdyz das obnoveni systemu ke dni kdy to fungovalo  priklad treba 10.prosince

kliknes na start -pote vsechny programy-pote najedes na prislusensti dale na systemove nastroje a zde je polozka obnoveni systemu odkliknes a vyberes si obnovit predchozi stav pocitace odkliknes a pote si vyberes datum obnoveni kliknes na datum a pocitac se obnovi do datumu ktery si odklikla pote by melo vse fungovat

nic sloziteho to neni


Katka B.

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
Re: už nejde zvuk..žena a počítač:D
« Odpověď #3 kdy: 12. 12. 2010, 19:42:18 »
Tak jsem to udělala dle druhého doporučení a MOC DĚKUJI!!:) FUNGUJE TO!!:D


FARKRAJ

  • Host
Re: už nejde zvuk..žena a počítač:D
« Odpověď #4 kdy: 13. 12. 2010, 08:27:24 »
tak parada hlavne ze to funguje ;) ;) ;)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0