Autor Téma: spouštění starších her v OS Win 7  (Přečteno 93169 krát)

HRÁČ

  • Host
spouštění starších her v OS Win 7
« kdy: 31. 10. 2010, 16:02:54 »
Koupite si legálně hru.Nainstalujete ji a nemůžete ji hrát protože je chráněna ochranou Star Force anebo jinou proti nelegálnímu kopírování.Čiže zaplatili ste a je Vám to k ničemu,prosím o radu co tím.Díky.J

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


KAREL

  • Host
Re: spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #1 kdy: 01. 11. 2010, 10:08:12 »
 8) ZDAR PLNE STEBOU MUSIM SOUHLASIT,ONI MOC DOBRE VEDELI PROC TO VYMYSLELI,A DOPLATIME NATO VSICHNI.JAK SEM SE NA 7 TESIL ,TAK ME HNED PO PAR DNECH PEKNE NASRALI,JSOU HORSI JAK ZENSKA,VSEHO SE MUSIS DOPROSOVAT,POVOLOVAT A NAKONEC STEJNE H...! A JESTE TO MA PINDY ZE PREJ PRO NASI OCHRANU.DOCELA BYME ZAJIMALO JAK SI ZAHRAJU S KLUKEM HRY KTERY STALI  DOCELA BALIK.ATO NEJSOU JEDINY PROBLEMY SE 7.


cyborgu

  • Host
Re: spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #2 kdy: 01. 11. 2010, 17:23:09 »
Chlapi uplně se s váma ztotožňuju, na to jak všichni řvali wou při příchodu Sedmiček po Vistách, tak mám pocit, že ta kompatibilita je navzdory nabubřelým proklamacím ještě horší než u Vist. Navíc co můžeme chtít spouštět za hry, ktyž ten šunt nemá podporu ani pro starší hry přímo od Microsoftu (Dungeon Siege) a to je teda trestuhodné, proto dokud to bude podporovat železo tak jedině Win XP.  :'(


HeretiX

  • Host
Re: spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #3 kdy: 02. 11. 2010, 19:21:09 »
Pak pomůže už jen crack... ;)


Heidi

  • Host
Re: spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #4 kdy: 04. 11. 2010, 11:43:15 »
jo jo je to děs já mám novej notebook s Win 7 a půlka her mi na tom nejede, nedají se vůbec spustit nebo se sekají apod. začínám litovat že jsem si nepořídila XP  :-\

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


michal

  • Host
Re: spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #5 kdy: 06. 11. 2010, 09:41:46 »
a zkoušela jste to spouštět pod kontabilitou? Mám také Win7 a zatím jsem vše pod tím rozchodil. Staší kliknout pravým tlačítkem myši na hru kterou chcete spustit,tam vybrat spustit v kontabilitě a je to.


Pavel

  • Host
Re: spouštění starších her v OS Win XP
« Odpověď #6 kdy: 21. 12. 2010, 21:31:14 »
Zdravim lidicky potreboval bych radu. Mam WIN XP a novej notas preinstaloval jsem WIn7 nebot mi tam nic nejelo z her tak jsem dal XPcka. Ale co to chtel jsem nainstalovat Dungeon Siege 1 a nejde mi to spustit nevite cim to je? Na starem PC mi to behalo v poradku a ted vubec :-( hodne starsich RPG mi nejedou. Prosim poradte


Michal

  • Host
Re: spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #7 kdy: 24. 12. 2010, 15:03:08 »
Já nevím co tady pořád řešíte, jestli chcete hrát hry, tak si kupte PlayStation, Xbox nebo jiné herní konzole. Věřte, že i já jsem se tomuhle nevyhnul, největší problém byl u straších her, u nových nemám problém žádný, jedině by mi nestíhal CPU, grafika nebo podobný hardware v mém notebooku.
Jelikož jsem hrál hry dost dlouho, a po přechodu z XP na Vistu, kdy se mi obrátil po týdnu používání kufr, tak jsem zanevřel nad celým Microsoftem, nainstaloval jsem si linux a byl jsem spokojený člověk. Potom, co vyšla w7, jsem tomu naději nedával, ale nyní mám w7 rok a nějaký ten týden, a nemůžu si ho vynachválit, sice mi nejdou natom hry, a proto jsem si pořídil starší PC, s XPéčkama, kde si někdy zahraju třeba Vietcong po netu.


James

  • Host
Re: spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #8 kdy: 19. 02. 2011, 16:44:26 »
Asi jdu s krizkem po funuse, ale mam win 7 defacto od jejich objeveni na ceskem trhu a nemel jsem zatim jediny problem,ani se starsimi hrami


Jakub

  • Host
Re: spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #9 kdy: 19. 02. 2011, 16:58:53 »
Jo tak to já mám taky win 7 a nemůžu si nato stěžovat uplně super akorát jedna chyba je že mi na 7 nejdou starší hry jako třeba empire earth nebo age of empire 3 a někdy mi nejdu hry vůbec protože počítač nestíhá ale to už moje chyb páč jsem si měl koupit výkonější notebook


marek

  • Host
Re: spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #10 kdy: 20. 02. 2011, 16:34:25 »
zkuste virtualbox


kachna

  • Host
Re: spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #11 kdy: 20. 02. 2011, 22:13:56 »
for michal:
by mě zajímalo kolik her sis zahrál na linuxu?


Anycool25

  • Host
Re: spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #12 kdy: 18. 03. 2011, 19:45:42 »
Tak v tomto s vámi nemůžu souhlasit. Skuste si pořídit Windows 7 UTIMATE. Jsou drahé, ale mají spoustu programů a dokonce dokáží i simulovat ovladače na váš hardware než si seženete ty originální. A jsou dělané tak aby co nejvíce spolupracovali snad se vším. Mě na W7 jede dokonce i GTA 2 (1997) bez jakékoliv úpravy pro nové systémy.


Martin

  • Host
Re: spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #13 kdy: 18. 03. 2011, 21:53:19 »
Citace: Anycool25
Tak v tomto s vámi nemůžu souhlasit. Skuste si pořídit Windows 7 UTIMATE.
Ani s tímto názorem ale nejde souhlasit. Mám Windows 7 Ultimate už od podzimu 2009 a jsem s nimi maximálně spokojen.

Přesto musím potvrdit, že spousta staršího software na nich rozběhnout NEJDE stejně tak jako na Vistách. A není to o používané edici. Co nerozchodím na Home Premium, tak nepojede ani na Professional ani na Ultimate.

Např. zrušení celoobrazovkového režimu DOSovského okna definitivně odepsalo klasické hry jako Flappy nebo Prince Of Persia.

A lze to řešit jen spouštěním ve virtuálním prostředí.

Doporučuji proto buď VirtualBox (rychlejší emulace a je česky) nebo

Microsoft Virtual PC 2007 SP1 (anglicky a nepatrně pomalejší, ale s úžasnou možností zapnout Undo Disk a při ukončení virtuálního PC provedené změny na virtuální disk zapsat nebo NE).


Anycool25

  • Host
Re: spouštění starších her v OS Win 7
« Odpověď #14 kdy: 31. 03. 2011, 19:21:12 »
Trochu VÍC mě zaráží že pořád řešíte takové hry.  Nechaapu.