Autor Téma: Problém s počítačem, programem či nastavením ? NEJDETO.CZ  (Přečteno 7476 krát)

NEJDETO.CZ

  • Host
Máte problém s instalací software, stabilitou počítače, virovou nákazou, instalací systému nebo jen potřebujete poradit ?

Vyzkoušejte Online servis Slunečnice !

Více informací přímo na slunecnice.cz nebo nejdeto.cz

!!! Nově základní konzultace zcela ZDARMA !!!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


limak

  • Host
Re: Problém s počítačem, programem či nastavením ? NEJDETO.CZ
« Odpověď #1 kdy: 01. 08. 2010, 08:06:54 »
prosím vás jak vypálím film co mám na ploše na dvd je rozdelený na 2 ikony dekuji.


Lukáš

  • Host
Re: Problém s počítačem, programem či nastavením ? NEJDETO.CZ
« Odpověď #2 kdy: 01. 08. 2010, 14:05:47 »
prosím vás jak vypálím film co mám na ploše na dvd je rozdelený na 2 ikony dekuji.
Pročti si tohle http://jnp.zive.cz/jak-se-spravne-ptat-na-webu


renator

  • Host
Re: Problém s počítačem, programem či nastavením ? NEJDETO.CZ
« Odpověď #3 kdy: 30. 08. 2010, 15:23:56 »
Cao mam problem se soubory a nemůžu načíst save do hry.savky a nekteré soubory mi z modrali a nevim proč ajine jsou stale černobile


Petra

  • Host
Re: Problém s počítačem, programem či nastavením ? NEJDETO.CZ
« Odpověď #4 kdy: 06. 09. 2010, 22:04:56 »
Dobrý den, mám strašnej problém s programy pro přehrávání videí z foťáku Canon SX1. Setkali jste se už s něčím takovým. Video má formát MOV, ale Quick time player mi píše, že je video poškozený, přitom v BS Playeru se mi každý třetí video a videa pod jednu minutu podaří přehrát. Už jsem z toho nešťastná. Pořídili jsme ten foťák právě kvůli nahrávání full HD videa kvůli miminku a teď se bojím, že ty nejkrásnější momenty, který jsme natočili už nikdy neuvidíme... Moc děkuji za jakoukoli radu!!!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Ivan

  • Host
Re: Problém s počítačem, programem či nastavením ? NEJDETO.CZ
« Odpověď #5 kdy: 07. 09. 2010, 00:55:14 »
Petra:mal som Kodak-tocil v MOV,tento format neprehra ziadny DVD prehravac,teraz mam Canon SX120IS-ten toci v AVI,ale bez prislusneho kodeku,takze je tiez problem na niektorych DVD.preto pouzivam Format Factory na prekonvertorovanie:je free a v CZ:do MPG,alebo Avi a potom uz nie je problem s prehravanim na DVD.v PC pouzivam VLC media player-prehra vsetko aj MOV.Quick time plyer som odinstaloval-otravoval ma.teraz nemam problem.
prajem vela stastia,Ivan z Kosic. :) :) :)


Mirek

  • Host
Re: Problém s počítačem, programem či nastavením ? NEJDETO.CZ
« Odpověď #6 kdy: 10. 09. 2010, 15:24:59 »
Dobrý den, mám strašnej problém s programy pro přehrávání videí z foťáku Canon SX1. Setkali jste se už s něčím takovým. Video má formát MOV, ale Quick time player mi píše, že je video poškozený, přitom v BS Playeru se mi každý třetí video a videa pod jednu minutu podaří přehrát. Už jsem z toho nešťastná.
Většina starších verzí přehravačů nepodporuje MOV a zvláště HD.
Doporučuji použít konvertor videa v PC a do formátu AVI. Jde to pak i na novějších televizorech přímo z flasch nebo s adapterem usb>karta SD aj.Při zadání MOV-AVI mi vypadlo pro Vás tohle

http://www.slunecnice.cz/sw/convertmovie/

Jsem podobný problém řešil s kamerou u 3gp
Taky  jsem to stáhl tady.


Mirek

  • Host
Re: Problém s počítačem, programem či nastavením ? NEJDETO.CZ
« Odpověď #7 kdy: 10. 09. 2010, 15:47:00 »
 Video má formát MOV >>> avi, wmv, mpeg aj. FREE

http://www.slunecnice.cz/sw/free-video-converter/


luky

  • Host
Re: Problém s počítačem, programem či nastavením ? NEJDETO.CZ
« Odpověď #8 kdy: 10. 09. 2010, 17:46:25 »
zdravim všechny. Můj problém je se zvukem, asi jsem něco potřebného vymazal a teď i když nainstaluji ovladače tak to buď napíše že tento ovladač obsahuje nepotřebné programy a nebo to nainstaluji z CD ale zvuk pořád nejde. Děkuji za odpvěď luky