Autor Téma: Správce úloh  (Přečteno 5077 krát)

Problém s procesorem

  • Host
Správce úloh
« kdy: 01. 07. 2010, 00:23:22 »
AMD Phenom(tm) 8750 Triple-Core Processor  2.40 GHz,

Chová se jako dvoujádro, všechny programy k měření rychlosti, využití, výkonu ukazují, že mám jen dvě jádra, jak je to možné, tohle je tříjádrový procesor, všechno bylo v pořádku, ale jednou mi miniaplikace na ploše ukázala jen dvě jádra, nevíte někdo co se podělo s tím třetím? Může to být špatným ovladačem?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


r.kopca

  • Host
Re: Správce úloh
« Odpověď #1 kdy: 01. 07. 2010, 08:57:12 »
si si istý, že už od začiatku po inštalácii ti to ukazovalo 3 jadra? lebo zalezi co mas za operacny system, mozno to 3 jadro nepotrebuje, alebo nepotrebuje , ak mas windows7 tak by to malo ist , aky mas OS??? hardware???


Problém s procesorem

  • Host
Re: Správce úloh
« Odpověď #2 kdy: 01. 07. 2010, 10:15:22 »
Mám Windows 7 Ultimate 32bit, a jsem si na 100% jistý, že tam byly vždy 3 jádra, nemůžou to způsobit viry? Nebo chyba ovladačů, mám nějaké přeinstalovat?

AMD Phenom 8750 Triple-Core Processor, 4,0GB RAM, ATI Radeon HD 4800 Series


ddavidson

  • Host
Re: Správce úloh
« Odpověď #3 kdy: 01. 07. 2010, 18:20:20 »
si si istý, že už od začiatku po inštalácii ti to ukazovalo 3 jadra? lebo zalezi co mas za operacny system, mozno to 3 jadro nepotrebuje, alebo nepotrebuje , ak mas windows7 tak by to malo ist , aky mas OS??? hardware???

A nemůže to být tím, že třetí jádro je poškozené a nefunguje?


KOKPIT

  • Host
Re: Správce úloh
« Odpověď #4 kdy: 31. 07. 2010, 12:51:14 »
mnel sem stejni problem problem je ve windows zadej spustit zadej přikaz msconfig naskoči tabulka konfigurace systemu klikni na spušteni systemu potom klikni na upřesnit možnosti naskoči tabulka na ktere nesmi byt zaškrtnuti počet proccesoru potom zadej OK potom použit  OK system dej restartovat a po restartu by mneli jet 3jadra  8) čus kokpit

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


d.davidson

  • Host
Re: Správce úloh
« Odpověď #5 kdy: 04. 08. 2010, 00:02:39 »
Velký dík, teď už to je zase normální 3 okýnka = 3 funkční jádra