Autor Téma: Eset Smart, nebo Microsoft Security Essentials  (Přečteno 20869 krát)

Jozko

  • Host
Eset Smart, nebo Microsoft Security Essentials
« kdy: 03. 06. 2010, 16:05:33 »
Chcem sa opytat, ktorý z antivírus je lepšie Eset Smart, alebo Microsoft Security Essentials.


Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jirka

  • Host
Re: Eset Smart, nebo Microsoft Security Essentials
« Odpověď #1 kdy: 03. 06. 2010, 19:03:10 »
ESET, bez váhání ESET.


CZT

  • Host
Re: Eset Smart, nebo Microsoft Security Essentials
« Odpověď #2 kdy: 03. 06. 2010, 19:03:45 »
testoval jsem oba a můžu říct, že microsoft sec.ess. je pro běžné uživatele lepší
možnost srovnání antivirů je i na   viry.cz


Cháron

  • Host
Re: Eset Smart, nebo Microsoft Security Essentials
« Odpověď #3 kdy: 03. 06. 2010, 19:34:32 »
Ja skousel oba a muzu s klidem rict di do eset smart security licence je sice kolem 1000 Kč. na rok ale je odost lepsi v detekcich a dalsich vecech a navic neni to u nej jako napr u nortonu kde koupis licenci a program jen na rok a po roce kdyz vydaj dalsi verzi programu musis si zas nainstalovat ten novi program a koupit k nemu jetse licenci  tady mas o dost levnejsi prodlouzeni licence a vstahuje se i na novy program co popripade udelají ;)


Jozko

  • Host
Re: Eset Smart, nebo Microsoft Security Essentials
« Odpověď #4 kdy: 03. 06. 2010, 19:55:05 »
A proč Microsoft Security Essentials mi našel virus, ale Eset mi ho nezjistil. A naopak Eset mi zjistil virus, ale Microsoft Security Essentials ne.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Trky

  • Host
Re: Eset Smart, nebo Microsoft Security Essentials
« Odpověď #5 kdy: 04. 06. 2010, 11:43:13 »
Žádní antivir není 100% pokud budeš lézt na pochybní stránky, klikat na kdejakou volovinu a stahovat kraviny tak tě nepomůže zádní antivir.


Ruda

  • Host
Re: Eset Smart, nebo Microsoft Security Essentials
« Odpověď #6 kdy: 08. 06. 2010, 16:21:00 »
Zdravím všechny,
Eset Smart Security používám od jeho vzniku a jsem nadmíru spokojen. Aktualizace prakticky minimálně denně. Jednou nastavíš a klidně můžeš zapomenout. I v základní instalaci již přednastaven docela slušně. Je pravda, že cena je jaká je. V mém případě navýšena o použití na více PC. Další prodloužení je již vcelku za rozumný peníz. Podpora funguje na jedničku. S klidným svědomím mohu vřele doporučit. Vyzkoušeno více antiviráků, ale tento jasně vyhrál. To že dle recenzí nenalezne ten či onen virus a jiný antivirák ano mě nechává ledově klidným, protože to pokládám za naprosto normální. Co antivir to úspěšnost detekce a hlavně jiný názor jeho uživatele. Je to stejný jako věčný boj až fanatických zastánců AMD (ATI) verzus Nvidia či Intel verzus AMD. Ono to možná chce se jen trošku rozumně chovat na netu. Toť můj názor.


shi

  • Host
Re: Eset Smart, nebo Microsoft Security Essentials
« Odpověď #7 kdy: 09. 06. 2010, 08:16:37 »
Kaspersky Internet Security.....žádnej nod a podobné blbůstky


shi

  • Host
Re: Eset Smart, nebo Microsoft Security Essentials
« Odpověď #8 kdy: 09. 06. 2010, 08:18:47 »
jak jsi poznal jeho schopnosti ? :)))))))))))


Jozko

  • Host
Re: Eset Smart, nebo Microsoft Security Essentials
« Odpověď #9 kdy: 09. 06. 2010, 22:05:19 »
Neboť jsem ho vyzkoušel několik krát.


Politavan

  • Host
Re: Eset Smart, nebo Microsoft Security Essentials
« Odpověď #10 kdy: 10. 06. 2010, 23:02:21 »
 ;D Určitě Eset Smart Security,používám ho pár let a hodně mi zachránil.A lidičky,prosém,uvědomte si jedno-prvotním úkolem Microsoft Security Essentials je zkontrolovat legálnost systému,až potom antivirová ochrana.


skret

  • Host
Re: Eset Smart, nebo Microsoft Security Essentials
« Odpověď #11 kdy: 03. 08. 2010, 02:27:49 »
 :o :o :o tak to ses bombardak 2 antiviraky na pc hmhmhmhmhmh :o :o :o :o


Radovan

  • Host
Re: Eset Smart, nebo Microsoft Security Essentials
« Odpověď #12 kdy: 03. 08. 2010, 09:19:04 »
myslím že slogan kvalita za ruzomnou cenu smart security vystihuje. Klidně si kupte AVg, ale to jsou vyhozený prachy. To raději eset. Navíc kdo chce může ho koupit se slevou 20%. Našel sem kupon "smart2" Platí na sw.cz. Ale nevím jak je dlouho platný.


skret

  • Host
Re: Eset Smart, nebo Microsoft Security Essentials
« Odpověď #13 kdy: 03. 08. 2010, 11:42:23 »
PROC  a naco kupovat ze........stahl sem trial,sic na 30dni,a stacci,vzdy pred vyprsenim lhuty,ho vymazu ,instaluji a mam klid a sem snim velmi spokojen cisti ,hleda,a vse ukaze,pro mne program k nezaplaceni vrele doporucuji VSEM ESET SMART ps pouzivam ho 5 rokem nezklamal 8) 8) 8)


r.kopca

  • Host
Re: Eset Smart, nebo Microsoft Security Essentials
« Odpověď #14 kdy: 03. 08. 2010, 14:51:43 »
po novom uz ho ani nemusis preinstalovavat, staci ked si kazdy mesiac vytvoris novy email posles kluc a mas