Autor Téma: "Česká" verze Total Commanderu 8.51 je anglická  (Přečteno 11949 krát)

Jiří Mikuláš st.

  • Host
"Česká" verze Total Commanderu 8.51 je anglická
« kdy: 13. 06. 2015, 10:19:28 »
Stáhl jsem ze SLUNECNICE.CZ údajně "českou" verzi Total Commanderu 8.51 (tcm-setup.exe, free). Při instalaci jsem zvolil jazyk "český". Po spuštění TC se se mnou baví jen anglicky (menu atd). Tři instalační doplňky WCMD_CZ.MNU atd. ve složce LANGUAGE nevzal instalátor na vědomí, asi patří ke starší verzi TC. Existují snad novější? Prosím o radu, dík.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


paso

  • Host
Re:"Česká" verze Total Commanderu 8.51 je anglická
« Odpověď #1 kdy: 13. 06. 2015, 20:21:59 »
V honom riadku klikni na "Configutation", potom "Options" -> "Language".
V ponuke jazykov zaškrtni požadovaný jazyk a potvrď "Apply".
Hotovo.


paso

  • Host
Re:"Česká" verze Total Commanderu 8.51 je anglická
« Odpověď #2 kdy: 13. 06. 2015, 21:33:15 »
Alebo si stiahni originál Shareware verziu z oficiálnej stránky
http://www.techspot.com/downloads/301-total-commander.html
a nainštaluj. Pri inštalácii nezabudni zaškrtnúť, ktoré jazyky majú byť nainštalované,
nechaj prípadne všetky jazyky.
 Ten jeden klik navyše pri Shareware oproti Freeware (aj keď takúto verziu oficiálne nepoznám)
nie je snáď takým veľkým problémom.


Filip Sluka

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
Re:"Česká" verze Total Commanderu 8.51 je anglická
« Odpověď #3 kdy: 15. 06. 2015, 10:44:40 »
Stáhl jsem ze SLUNECNICE.CZ údajně "českou" verzi Total Commanderu 8.51 (tcm-setup.exe, free). Při instalaci jsem zvolil jazyk "český". Po spuštění TC se se mnou baví jen anglicky (menu atd). Tři instalační doplňky WCMD_CZ.MNU atd. ve složce LANGUAGE nevzal instalátor na vědomí, asi patří ke starší verzi TC. Existují snad novější? Prosím o radu, dík.
Dobrý deň, túto verziu som overoval, pri pokuse stiahnuť CZ verziu na mňa instalačka mluví česky :)

Máte stále tento problém?