Autor Téma: Beta verze Slunečnice  (Přečteno 174209 krát)

MacFig

 • Host
Beta verze Slunečnice
« kdy: 23. 04. 2015, 11:20:09 »
Škoda - zas jeden zničený web. Místo aby se tam přidaly informace jako jestli program potřebuje instalaci nebo sekce programů pro android, tak to někdo předělá do otřesné grafiky vhodné tak možná pro psaní kopytem na tabletu a do toho zaplete tuny jen nenápadně označené reklamy. Pokud tohle někdo fakt spustí, tak je u mě Slunečnice zapáchající mrtvola, které je třeba se vyhnout velkým obloukem.

Reklama

 • Stálý člen
 • *****
 • Příspěvků: 0


Franta_Kr.

 • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #1 kdy: 23. 04. 2015, 13:01:09 »
Kdysi před léty, jsem jednoho staršího podnikového programátora nabádal, aby trochu zmodernizoval jeden svůj program. Jeho odpověď si pamatuji dodnes a stále se jí řídím: "... jenom blbec předělává to, co je zaběhnuté a spolehlivě funguje!".


Franta_Kr.

 • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #2 kdy: 23. 04. 2015, 20:38:18 »
První dojmy z nové verze jsou "totální znechucení". Naprosto souhlasím s úvodním příspěvkem. Byl jsem zvyklý se pravidelně dívat, jaké nové programy přibyly. Zatím jsem ale vůbec nenašel přehled nově přidaných programů, kde bych je viděl v časovém sledu za více dní. Pokud to takto zůstane, tak se Slunečnicí končím a najdu si jiný server.  :o >:( :(


gandalf

 • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #3 kdy: 25. 04. 2015, 07:01:11 »
Nič moc - viditeľne krok späť. :(
Načo meniť to, čo je zabehnuté a zažité medzi uživateľmi?
Alebo je to len byznis pre nejakého prgramátora alebo firmu? Asi ano. V poslednom čase Slunečnice značne upadá,
ak ešte prejde na túto novú verziu, tak s ňou definitívne končím.


Zdeněk

 • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #4 kdy: 18. 05. 2015, 15:13:24 »
Mně osobně to přijde jako velký skok k lepšímu.

Opravena spousta chyb, po kterých jsem volal (třeba u autorů už jsou skutečné počty stažení a ne za týden; nebo úplně jasná volba mezi stažením 32-bit a 64-bit verzí).

Velká gratulace & díky za novou slunečnici! Moc se mi líbí  ;)

Reklama

 • Stálý člen
 • *****
 • Příspěvků: 0


Franta_Kr.

 • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #5 kdy: 18. 05. 2015, 17:08:42 »
Mně to tedy zas přijde, jako velký skok do pr...  :(. Se slunečnicí končím a jdu hledat jiný server  >:(. Máte nějaké tipy?


Jiří Vašíček

 • Nováček
 • *
 • Příspěvků: 2
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #6 kdy: 18. 05. 2015, 17:35:36 »
Nevím, co se na novém webu může líbit. Hrozné barvy, nepřehledné (jsem na něm dnes poprvé). Připojuji se k ostatním.Každá změna je vždy k horšímu. Tady to platí dvojnásob. Děkuji vývojáři za zničení tohoto webu.

Vašíček


ivan z kosic 63 r.

 • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #7 kdy: 18. 05. 2015, 18:11:36 »
 :( >:( >:( :(                   aj ja som sklamany zo vzhladu stranky Slunecnice ,je to skarede a neprehladne-pôvodna bola lepsia


LuciePovolna

 • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #8 kdy: 20. 05. 2015, 17:49:40 »
Mě se ten nový vzhled sice líbí, ale mě přijde, že tím uživatelům práci rozhodně neulehčili. Kde je to skvěle udělané vyhledávání v programech, třeba podle verze Windows nebo typu licence a to najednou? Forum už ani není na hlavní stránce vidět, totéž články, které Slunečnice vydávala. Bohužel, vzhled je to jediné, co se jim povedlo.


Janků Renata

 • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #9 kdy: 21. 05. 2015, 00:43:39 »
Omlouvám se, ale souhlasím s předchozím hodnocením. Je to šíleně nepřehledne a složité se proklikávat k jednotlivým oblastem. Myslím, že jste tomu moc nepomohli, ale spíše uškodili. Uživatelům to pouze komplikuje život. Škoda.


vratislav

 • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #10 kdy: 21. 05. 2015, 08:22:47 »
U původních stránek mi vadily jen drobnosti. U betaverze je VŠECHNO ŠPATNĚ !!!
Nepřehledné, špatně se zobrazuje, nejsou snadno dostupné rozhodující informace k pragramům.
A vzhled? Ten je jen poplatný "modernizaci" ve stylu dosavadních tabletů. Jenže nové tablety se pomalu vrací k osvědčeným schématům, alternativně nabízené vzhledy jsou čím dál více využívány, protože "jednoduché a barevné styly" v podstatě jen obtěžují při práci "zbytečnostmi" a nepřehledností.


Vasad

 • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #11 kdy: 21. 05. 2015, 16:31:44 »
Nezbývá mi nic jiného, než souhlasit s předchozími příspěvky. Nová verze je podle mě nepřehledná a v mnoha směrech nepraktická - práci spíš přidělává než zjednodušuje. Bezkonkurenčně nejhorší je ovšem mailová nabídka novinek. V té předchozí byla u každé položky většina potřebných informací a dnes... V mailu je JENOM přehled prakticky nic neříkajících názvů s hodnocením (?) a tlačítkem pro staženíC bez jakýchkoliv dalších informací, když nepočítám odkaz na web. Takový přehled novinek je běžnému zájemci úplně k ničemu.
 :(    >:(    :'( 


Martin

 • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #12 kdy: 21. 05. 2015, 17:37:46 »
Jsem velice zklamaný z nové verze webu.

Chybí mi u každého programu zejména odkaz na DISKUZI ke každému programu. Pomocí diskuzí k programu jsem mohl vybírat mezi konkurenčními programy, přečíst si, co na programu chválí nebo vytýkají různí uživatelé a s jakými konkrétní problémy se lze setkat, odhadnout, proč mají programy uvedené hodnocení.
Bez diskuzí ke konkrétnímu produktu by podle mého nedosáhly úspěchu weby jako je například amazon.com, play.google.com, czc.cz, heureka.cz. Díky diskuzím k programům byla podle mého oproti konkurenčním webům úspěšná i dřívější verze slunečnice.cz.

Snad autor nové verze webu objektivní nedostatky napraví.

Naprosto souhlasím s předchozími kritickými příspěvky.

Franta_Kr.

 • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #13 kdy: 22. 05. 2015, 07:55:42 »
Zatím zkouším hledat náhradu Slunecnice.cz na: http://www.stahuj.centrum.cz/, http://www.instaluj.cz/, http://www.sosej.cz/, http://www.studna.cz/, http://www.edownload.cz/, http://www.zive.cz/GigaMania/sc-219, http://www.dwn.cz/, http://mujsoubor.cz/.
Máte někdo ještě nějaký tip?
Ty diskuse k programům teď na Slunečnici opravdu velmi chybí.


janhol

 • Host
Re:Beta verze Slunečnice
« Odpověď #14 kdy: 23. 05. 2015, 07:31:38 »
Příšerný.Bohužel změna k horšímu.