Autor Téma: VHS na DVD  (Přečteno 8211 krát)

Pavel

  • Host
VHS na DVD
« kdy: 09. 01. 2015, 14:29:36 »
Existuje program na převod VHS/DVD ale zdůrazňuji vNFETDT češtině!!! Děkuji Pavel.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


m

  • Host
Re:VHS na DVD
« Odpověď #1 kdy: 09. 01. 2015, 17:53:24 »
Existuje program na převod VHS/DVD ale zdůrazňuji vNFETDT češtině!!! Děkuji Pavel.
Specializovaný program zaměřený na VHS neznám (při dnešní specializaci "aplikací" nepochybně existovat bude), ale k televizním kartám se obvykle dodávají programy lokalizované (vlastně hlavně k těm dražším). A pokud ten nevyhovuje, tak dobrou službu udělá i VLC media player, nebo jiný program, který dokáže nahrát video z obrazového zařízení. No vlastně nevim, o kterou fázi převodu Vám jde. Nejprve je potřeba data zdigitalizovat. Pak je potřeba to nějak sestříhat, mě se na to osvědčilo pinnacle (ve verzi 15, momentálně je osmnáctka, ale neznám, vim že sedmnáctka stála za prd), to je komplet v češtině i když sem tam blbě přeložené. A pak je potřeba se soubory něco udělat - vypálit nebo jinak zakonzervovat.
Nevim co je NFETDT, nikdy jsem tu zkratku neviděl.


Pavel

  • Host
Re:VHS na DVD
« Odpověď #2 kdy: 10. 01. 2015, 17:07:47 »
Moc děkuji za odpověď i když mnoho mi nepomohla. Jsem prostý uživatel PC, takže jsem naivně koupil VHS/DVD převodník a po jeho nainstalování jsem zjistil, že je v angličtině na což mě samozřejmě prodejce neupozornil. Zkratka NFETDT samozřejmě nic neznamená, byla to má nepozornost při vyplňování pitomostí nutných k odeslání dotazu. Díky, Pavel.


Peter

  • Host
Re:VHS na DVD
« Odpověď #3 kdy: 12. 01. 2015, 21:36:19 »
Ja použivam \ArcSoft\TotalMedia ShowBiz\ . Digitalizator z obchodu " Tchibo " ....


alzheimer

  • Host
Re:VHS na DVD
« Odpověď #4 kdy: 21. 05. 2015, 17:00:45 »
Program Format Factory umí záznam z vlastního zařízení a převod do mnoha formátů. Je v češtině, je free a je i na Slunečnici. Aktuálně myslím ve verzi 3.6.0. Lze tam nastavit spousta parametrů, dokonce i převod z 4:3 na 16:9, lze tam zvýšit datový tok, aby se audio nepředbíhalo atd. Experimentovat můžete donekonečna.
Format Factory umí dokonce mp3 ze souboru .exe a to už jsem "čuměl" i já.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0