Autor Téma: odeslání mého videa  (Přečteno 13963 krát)

František

  • Host
odeslání mého videa
« kdy: 02. 01. 2015, 21:08:52 »
Dobrý den,chtěl bych se zeptat,zda je možné a jak odeslat video z mého PC na jiný.Velikost odesílaného je od 400MB po 3GB.Děkuji.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Josef Štěpánek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 28
Re:odeslání mého videa
« Odpověď #1 kdy: 03. 01. 2015, 09:52:47 »
Třeba leteckaposta.cz
Nebo Ulozto.cz



František

  • Host
Re:odeslání mého videa
« Odpověď #2 kdy: 03. 01. 2015, 20:13:15 »
V otázce jsem psal o velikosti odesílaného souboru.Letecky i ulozto jsou schopni odeslat pouze do 160MB.


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Více informací = rychlejší odpověď


ishi

  • Host
Re:odeslání mého videa
« Odpověď #4 kdy: 04. 01. 2015, 10:00:14 »
Co to je za nesmysl mystfikovat textem "Letecky i ulozto jsou schopni odeslat pouze do 160MB."? Jak je možno potonm třeba z uloz.to stahovat soubory o velikosti třeba kolem 4GB, když je možnost odeslat pouze 160MB? Jak se to tam potom dostalo? To mi nějak neštymuje!!! Laicky řečeno - můžu tam dát max. 160MB jako jeden soubor a pak stáhnout jiný třeba velký 4GB? Nějaká hovadina!!!  8)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Kalan

  • Host
Re:odeslání mého videa
« Odpověď #5 kdy: 04. 01. 2015, 11:53:12 »
Většinu podobně velkých souborů (v základní free verzi do 2 GB, případně i víc, v placené podstatně víc) lze v pohodě posílat přes Dropbox, včetně linku ke stažení a návodu např. podle:

http://www.superwindows.cz/2014/03/dropbox-podrobny-manual-pro-zacatecniky.html


Josef Štěpánek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 28
Re:odeslání mého videa
« Odpověď #6 kdy: 04. 01. 2015, 12:14:31 »
U letecké pošty je omezení 161 MB. U Uložto jsem nikde omezení nenašel. Třeba eDisk má omezení do 3GB.
Samozřejmě existují další varianty, stačí je hledat a najít, co komu nejvíc vyhovuje.


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:odeslání mého videa
« Odpověď #7 kdy: 04. 01. 2015, 12:32:25 »
Proč pořád řešíte nahrávání na nějaká úložiště, když lze soubory odesílat přímo do jiného PC  ??
Myslím si, že program, který jsem doporučil je až dost jednoduchý.
Pouze se zadá IP adresa počítače do kterého chcete odesílat soubory a nic víc.
Jinak lze posílat soubory přímo také přes nějaké P2P programy, jako je např Torrent, nebo si stáhnout např. program TeamViewer !!
Více informací = rychlejší odpověď


Kalan

  • Host
Re:odeslání mého videa
« Odpověď #8 kdy: 05. 01. 2015, 16:09:51 »
Proč řešit posílání přes úložiště? Protože pro nás počítačové amatéry je to asi jednodušší - ovládání jako u každého jiného programu se zvládne, kdežto leckdo zřejmě nemáme tušení, co je a jak vypadá "IP adresa počítače", a těžko ji pak můžeme chtít od běžných příjemců zásilek. V tomto smyslu ovšem díky za Slunečnici (!!), pro amatéra skutečnou "školu života s počítačem".