Autor Téma: Nenačtení pam.karty v mobilním telefonu  (Přečteno 15089 krát)

Eva Cupalová

  • Host
Nenačtení pam.karty v mobilním telefonu
« kdy: 29. 12. 2014, 15:06:30 »
Dobrý den,
prosím o radu... Mám paměťovou kartu San Disk 32gb micro SDHC, po vložení do mobilního telefonu se mi normálně načetla, nahrála jsem si na ni hudbu, bez problémů fungovala. Pak jsem nějakou dobu hudbu nepouštěla a když jsem si ji zase chtěla pustit zjistila jsem, že se mi karta vůbec nenačítá. Jakoby úplně zmizela. Vyndala jsem jí a vložila do PC, ten mi ihned nabídnul možnost formátovat kartu, ale když jsem to potvrdila, tak se ukáže chybové hlášení "Systém Windows nemohl dokončit formátování". Nevíte prosím, co s tím? :)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:Nenačtení pam.karty v mobilním telefonu
« Odpověď #1 kdy: 29. 12. 2014, 17:44:48 »
Bohužel musím sdělit, že je karta vadná.
Pokud byla zakoupena v nějakém e-shopu, tak je jisté, že jde o padělek a to jistě pro její cenu, za kterou byla koupena.
Karta již nebude nadále funkční a obrátil bych se na prodejce.
Pokud chcete ověřit, jestli nejde o padělek, stáhněte si malý prográmek, který ověří pravost výrobce.
http://www.slunecnice.cz/sw/h2testw/

Více informací = rychlejší odpověď


Eva Cupalová

  • Host
Re:Nenačtení pam.karty v mobilním telefonu
« Odpověď #2 kdy: 30. 12. 2014, 14:19:34 »
Děkuji, program zkusím. Kartu jsem dostala jako dárek, takže její původ neznám.


Petr Holub

  • Host
Re:Nenačtení pam.karty v mobilním telefonu
« Odpověď #3 kdy: 02. 01. 2015, 14:04:13 »
Dobrý den,
mámskoro stejný problém jako ta paní,ale s tím rozdílem,že mi to při stahování říká,že není místo na SD kartě.Koupil jsem ji v Softkomu ve Vršovicích.Chtěl jsem si stáhnou navigaci WASE,koupil jsem za 2GB 16GB a stejně to nejde.Přitom,když se podívám na aplikaci,tak je tam volného místa 15,2GB.Poraďte mi prosím ! Díky předem Petr Holub