Autor Téma: Outlook Expres  (Přečteno 8136 krát)

Standa

  • Host
Outlook Expres
« kdy: 22. 09. 2014, 12:32:12 »
Dostal jsem starší PC (W XP). Při spuštění Outlook Expresu se objeví hláška, abych zkontroloval server (odchozí i příchozí) a uvádí chybu zásuvky a číslo chyby - nepřipojí se. Zkoušel jsem importovat data o účtu z jiného PC i ručně účet nastavit, ale nic nepomohlo. Dá se chyba odstranit ?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Franta_Kr.

  • Host
Re:Outlook Expres
« Odpověď #1 kdy: 25. 09. 2014, 07:34:20 »
Mně se nějak podobně choval OE, když byl příliš velký soubor Doručené pošty. Bohužel jste chybové hlášení blíže nespecifikoval. Doufám, že jste dostatečně ověřil, že nastavení serverů příchozí i odchozí pošty máte správně.


Buko

  • Host
Re:Outlook Expres
« Odpověď #2 kdy: 26. 09. 2014, 04:05:51 »
Vynikající náhrada za OE je
http://cz.emclient.com/.Řekl bych, že je lepší jak OE.Má automatické zálohování kontaktů, nastavení, zpráv a pod.Používám jej dva roky.Zdarma jsou dva účty, po seznámení s klientem jsem zaplatil verzi PRO.Ten program, respetive programátoři si to zaslouží.


Martin

  • Host
Re:Outlook Expres
« Odpověď #3 kdy: 01. 10. 2014, 09:07:10 »
Buko, Standa má problém s nastavením serverů příchozí a odchozí pošty, nepotřebuje nějakou náhradu za OE. Bez správného nastavení serverů mu nebude fungovat žádný poštovní klient, kterých je mimochodem v současnosti vynikajících a i bezplatných celá řada.

Osobně už téměř 10 let chodím do mailu jedině webovým rozhraním (má to nevýhody, ale i spoustu výhod) a proto si už přesně nepamatuji podrobnosti nastavení poštovních klientů. Vzpomínám ale, že SMTP server se kdysi musel použít dle poskytovatele připojení k internetu. Netuším, jestli to platí dodnes. Určitě se však už v té době zavádělo "ověřování" u připojení k SMTP. Problém je tedy pravděpodobně v chybném nastavení účtu.


Buko

  • Host
Re:Outlook Expres
« Odpověď #4 kdy: 02. 10. 2014, 08:57:36 »
Martine, je mi to jasné o čem píšeš a naprosto souhlasím.
U Em Clienta, pokud zadá mail adresu a heslo na webové rozhraní, tak se vše  nastaví samo.SMTP i IMAP. Nejsem si ale jistý. Nerad  bych hlásal bludy.Pokud  zadá něco špatně, tak je tam diagnostika k ověření nastavení a může zkoušet zapomenuté.
Em Cliet má i spamfiltr a automatické zalohování. Mimochodem asi předloni tento klient byl nejoblíbenější v USA. Překvapení bylo, že ta firma je z Prahy.Komu čest tomu čest. Ať se Ti daří a děkuji za Tvou reakci.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0