Autor Téma: Nejde skype  (Přečteno 16831 krát)

Josef Uherek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 4
Nejde skype
« kdy: 06. 09. 2014, 20:28:36 »
Cau lidi mam takovy problem,nejde se mi prihlasit na skype..Furt to pise skype se nemuze pripojit..A kdyz ho odinstaluju tak mi tam zustane jeden soubor Skype toolbars a nejde smazat..Nevite nekdo co stym muze byt??

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


ishi

  • Host
Re:Nejde skype
« Odpověď #1 kdy: 09. 09. 2014, 10:22:44 »
Předpokládám, že ti Skype nefunguje proto, že máš starou verzi. Soudruzi od Microsoftu se rozhodli, že budou špehovat všechny uživatele tohoto programu a proto všechny staré verze blokli a umožnili jen fungovaní verze poslední, která špehování podporuje. Nainstaluj si tedy i ty poslední verzi a uvidíš, že ti fungovat bude - i za cenu, že budeš špehován taky. Co se týká odinstalace Toolbars - kdybys k odinstalování používal nějaký slušný uninstal soft, který detekuje i tento tvůj problém, pak bys neměl ani tyto potíže. Za sebe mohu doporučit třeba IObit uninstaller - viz. http://www.slunecnice.cz/sw/iobit-uninstaller/ - kdy nepoužij pouze odinstalaci, ale i prohledání pc a následné odstranění.   8)


Josef Uherek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 4
Re:Nejde skype
« Odpověď #2 kdy: 09. 09. 2014, 16:55:54 »
Pise mi to furt toto je to uz prelozeny:To je problém s tímto Instalační služba Windows Installer balíčku.skript potřebný pro dokončení této instalace nemůže být run.Contact se na pracovníky podpory nebo na dodavatele balíčku.Aji kdyz to dela pres ten program jak si mi doporucil
A ta nejnovejsi verze mi nejde nainstalovat..


ishi

  • Host
Re:Nejde skype
« Odpověď #3 kdy: 09. 09. 2014, 17:20:59 »
Pak teda další rada - v pc IObit ponechej - je v pohodě i pro jiné programy - tedy jejich deinstalaci - pokud potřebuješ v budoucnu. Potom ti poradím, jak se souboru Toolbar zbavíš 100% - stačí nainstalovat Unlocker - a s ním to půjde hravě. A pokud ti nejde poslední verze skype nandat - proč nepoužiješ verzi portable? Ta se neinstaluje a funguje taky. Když to shrnu, pokud máš nějakou verzi skype nandanou, uninstalem ji odinstaluj a dej "prolustrovat" a po skenování dej vše odstranit. Tady si stáhni ten Unlocker http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/bezpecnost/sifrovani/unlocker/ a nainstaluj ho. Říkáš, že ve složce skypu máš soubor Toolbar - po nainstalování Unlockeru KPM (klikni pravou myší) na složku skype, v nabídce najdeš Unlocker a přes něho celou složku skype odstran (vyhod). Pak trochu pogoogli a hledej Skype 6.20.0.104 Final Portable - bude to patrně v zip, nebo rar - kdekoliv to rozbalíš a spustíš - najede ti okno, přihlásíš se, nastavíš a fičíš. Portable je proto, že je určený pro klíčenky a neinstaluje se - jen rozbalí - a funguje taky.  8)


Josef Uherek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 4
Re:Nejde skype
« Odpověď #4 kdy: 10. 09. 2014, 20:42:53 »
JO ale jak to mam dostat s celyho pocitace,kdyz dam pridat nebo odebrat programy tak to tam stejne je..

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Josef Uherek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 4
Re:Nejde skype
« Odpověď #5 kdy: 10. 09. 2014, 21:01:01 »
tak sem si stahl to Skype 6.20.0.104 Final Portable a slapeto tak diky za radu :)