Autor Téma: Nouzovy rezim  (Přečteno 5888 krát)

Honza34

  • Host
Nouzovy rezim
« kdy: 29. 04. 2014, 01:02:42 »
Potrebuji poradit jak mam spustit pc. Syn si hral s pocitacem stiskl nejakou klavesu nebo klavesy a ted me bezi pc v nouzovem rezimu a nejde vratit do bezneho rezimu. Nevim si s tim rady. Zkousel jsem to s napovedou ale stale me to nejde.Moc tomu nerozumim a nerad bych neco pokazil.Prosim kdo me pomuze?Dekuju  Honza

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Franta_Kr.

  • Host
Re:Nouzovy rezim
« Odpověď #1 kdy: 29. 04. 2014, 09:39:25 »
   Co čekáte, že vám kdo odpoví, když ani neuvedete základní informace, jako třeba o jaký operační systém se jedná? Bohužel se to tu opakuje neustále, zejména od uživatelů, kteří sami přiznávají, že o počítači resp jeho OS skoro nic nevědí :(. Co se v takovém případě dá poradit? To je asi jako bych já napsal "nejede mi auto, vůbec tomu nerozumím, co mám dělat?". Co byste mi asi tak odpověděl? Nejspíš "dejte to někomu, kdo tomu rozumí".


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:Nouzovy rezim
« Odpověď #2 kdy: 01. 05. 2014, 13:17:24 »
U edicí Windows XP až Windows 8 je postup stejný, není třeba řešit jaký má tazatel nainstalovaný operační systém.


1. spustit msconfig.exe , který se nachází v umístění C:\Windows\System32
2. na kartě Spuštění počítače zrušit zaškrtnutí všech položek a odklepnout tlačítko OK
nebo
 na kartě Obecné zaškrtnout první položku Normální spuštění (načíst všechny ovladače zařízení a služby) a potvrdit tlačítkem OK
3. Restartovat počítač
Více informací = rychlejší odpověď