Autor Téma: Nejde mi zvuk v PC  (Přečteno 13773 krát)

Oskar Grim

  • Host
Nejde mi zvuk v PC
« kdy: 12. 04. 2014, 10:29:18 »
Zdravím všechny,

včera večer mi úplně v pohodě šel zvuk, vyskočilo mi okno že jsou nějaké nové aktualizace pro Windows, tak jsem je dal stahovat a šel jsem spát. Dnes ráno jsem přišel k pc a nefungovala mi jedna grafika ze dvou tak jsem si řek, okey asi vyhořela protože byla fakt stará ale teď jsem zjistil že mi nejde ani zvuk. Když mám zapnuté reproduktory tak nahlas pískají když dám hlasitost na max tak v pozadí toho pískání malinko slyším puštěnou hudbu. Vůbec nevím čím to může být, přeinstaloval jsem ovladače od zvukovky,  pc rozpozná připojení reproduktorů nebo sluchátek, sluchátka pískají taky úplně stejně jako reproduktory. Používám integrovanou zvukovou kartu na desce (ASUS M4A88TD-V EVO/USB3) a používám Win7.. Prosím všechny co o tom vědí více než já, o radu.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Ivo Šmerek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 16
Re:Nejde mi zvuk v PC
« Odpověď #1 kdy: 06. 05. 2014, 16:23:29 »
Zdravím,
před instalací Windows aktualizací, se vždy vytváří bod obnovení pro tyto případy, že se něco pokazí. Takže stačí dát: Start, Všechny programy, Příslušenství, Systémové nástroje, Obnovení systému, (Teď to důležité, jelikož diskuze už je taky nějaký ten den starší...) Vzpomenout si, kdy to naposled fungovalo, Z nabídky vybrat instalaci těch zmíněných aktualizací, a zvolit obnovit tento datum. Ovšem to zahrnuje odstranění všech od té doby nainstall. programů, takže rozmýšlet s rozvahou a zálohovat data...