Autor Téma: Nejde mi připojit žádný telefon k pc  (Přečteno 16723 krát)

Štěpán

  • Host
Nejde mi připojit žádný telefon k pc
« kdy: 21. 02. 2014, 20:09:24 »
Dobrý den,prosím o pomoc. Nejde mi do pc připojit žádný z telefonu,hlavně android. Moc s počítačem neumim. Ale nic se mi po připojení nezobrazí,jen se ozve zvuk jako odmítnutí.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Franta_Kr.

  • Host
Re:Nejde mi připojit žádný telefon k pc
« Odpověď #1 kdy: 21. 02. 2014, 21:44:25 »
Většina zařízení připojovaných k počítači vyžaduje pro komunikaci s ním instalaci nějakého SW (drivery a pod.).


Štěpán

  • Host
Re:Nejde mi připojit žádný telefon k pc
« Odpověď #2 kdy: 24. 02. 2014, 08:50:09 »
A můžete mi to někdo přesně popsat,co a jak mám nainstalovat? Jsem totální amatér.Díky


Štěpán

  • Host
Re:Nejde mi připojit žádný telefon k pc
« Odpověď #3 kdy: 24. 02. 2014, 08:52:29 »

A můžete mi to někdo přesně popsat,co a jak mám nainstalovat? Jsem totální amatér.Díky


Franta_Kr.

  • Host
Re:Nejde mi připojit žádný telefon k pc
« Odpověď #4 kdy: 24. 02. 2014, 10:56:20 »
Těžko vám někdo poradí, když ani nenapíšete o jaký telefon jde, jaký máte na počítači operační systém a pod.  :(. To je jako byste napsal "... nejede mi auto, vůbec tomu nerozumím, co mám dělat?". Odpověď by nejspíš byla "... svěřit to odborníkovi".

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Franta_Kr.

  • Host
Re:Nejde mi připojit žádný telefon k pc
« Odpověď #5 kdy: 24. 02. 2014, 11:48:12 »
A také jakým způsobem ten telefon k počítači připojujete (USB kabel, Bluetooth, infraport  a pod.).


Štěpán

  • Host
Re:Nejde mi připojit žádný telefon k pc
« Odpověď #6 kdy: 24. 02. 2014, 19:56:07 »
Telefon připojuji přes USB kabel. Počítač má Windows xp profesional.Telefon mi nejde připojit od žádné značky. Je nějaký program,co s pc propojí každý telefon?


Franta_Kr.

  • Host
Re:Nejde mi připojit žádný telefon k pc
« Odpověď #7 kdy: 25. 02. 2014, 07:57:38 »
Myslím, že většina výrobců telefonů SW k svým telefonům na svých WEBových stránkách nabízí. Alespoň Nokia, od které mám telefony už léta, to tak dělá. Nějaký univerzální program možná existuje, kdysi jsem něco takového také používal, ale teď nevím. Zkuste googlit, nebo počkat, zda se ještě někdo ozve  :).


Franta_Kr.

  • Host
Re:Nejde mi připojit žádný telefon k pc
« Odpověď #8 kdy: 25. 02. 2014, 16:44:20 »
Nějaké programy jsou i tady na Slunečnici. Zkuste se podívat do sekce Internet a komunikace/Správa mobilního telefonu.