Autor Téma: Jak nastavit domovskou stránku v OPEŘE  (Přečteno 13386 krát)

ČIKO

  • Host
Jak nastavit domovskou stránku v OPEŘE
« kdy: 16. 05. 2010, 09:14:26 »
Zdravím lidičkové.

Mám takový malý problémeček. Používám jako prohlížeč Operu. Po Přeinstalování XPček jsem znovu nainstaloval verzi 10.53, ale najelo mi to na domovskou stránku PORTAL OPERA a nemůžu tam nikde najít to MENU, ve kterém bych si nastavil ten můj SEZNAM jako domovskou stránku.
A ještě něco - nějak se mi vůbec nechtějí otvírat přílohy PDF na prohlížených stránkách, přitom mám nainstalovane acrobat reader i zaktualizovanej.

Prosím pomozte podrobnou radou.

Předem díky

ČIKO

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


sutr3

  • Host
Re: Jak nastavit domovskou stránku v OPEŘE
« Odpověď #1 kdy: 16. 05. 2010, 11:47:12 »
Otevri si seznam a dej ho jako domovskou stranku.Nastavit Seznam jako domovskou stránku.je to vlevo nahore.


ddavidson

  • Host
Re: Jak nastavit domovskou stránku v OPEŘE
« Odpověď #2 kdy: 01. 07. 2010, 16:06:01 »
Zdravím lidičkové.

Mám takový malý problémeček. Používám jako prohlížeč Operu. Po Přeinstalování XPček jsem znovu nainstaloval verzi 10.53, ale najelo mi to na domovskou stránku PORTAL OPERA a nemůžu tam nikde najít to MENU, ve kterém bych si nastavil ten můj SEZNAM jako domovskou stránku.
A ještě něco - nějak se mi vůbec nechtějí otvírat přílohy PDF na prohlížených stránkách, přitom mám nainstalovane acrobat reader i zaktualizovanej.

Prosím pomozte podrobnou radou.

Předem díky

ČIKO

Opera 15.54 má menu vlevo nahoře (takové O na červeném), ve verzi 10.60 už tam přibyl i název Menu.

Nebo stiskni Ctrl + F12, otevře se hlavní nastavení. Jako domovskou stránku si třeba můžeš nastavit Google