Autor Téma: antivir  (Přečteno 5922 krát)

Josef

  • Host
antivir
« kdy: 12. 05. 2010, 13:06:55 »
Chci se jen zeptat zda nevadí,že mi běží současně avast 5 a iObit security 360 free,kolega tvrdí,že ne,prý se tyto dva programy doplňují ale v dost diskuzích jsem se dočetl,že dva antiviry jsou na škodu jsem laik poraďte díky.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


RK

  • Host
Re: antivir
« Odpověď #1 kdy: 12. 05. 2010, 17:35:17 »
tak ten iobit360  neni antivir, v podtste je to len taka nahrazka ktora moze trochu pomoct, ale pocul som nan iba zle veci, ja myslim ze avast 5 samotny ti uplne staci, ale ak ti ide iba o to ci si spolu nevadia tak nie, lebo iobit360 je urobeny na to aby fungoval spolu s dalsimi antivirmi


Cháron

  • Host
Re: antivir
« Odpověď #2 kdy: 03. 06. 2010, 19:45:08 »
Nechci nic rikat ale AVAST je antivir uplne o nicem mam strasnou chybovost ve vyhodnocovani viru ja doporucuji ESET byt skusebni verzi na 30 dnu ktera jde samozdrejme obehcat tak ze po kazdem uplinuti onech dni jde zalozit novy mail a nechat si na nej poslat nove prihlasovaci testovaci udaje nebo pro placenou verzi kterou teda plne vyuzivam ja.Avast jsem pouzival take verzi 4.8 prof a mohu rict uz nikdy vyce hlasilo me to ze je vir i v odesílane poste a když jsem spustil kompletni test v PC abych jse ujistil ze neni nahodou napaden nenasel nic.Když jsem si najel na stranky esetu kde poskytuji diadnostiku sice hrubou ale i tak zdarma pres internetovy prohlizec nestacil jsem se divit od te doby mam ESET a ikdyz jsem ho daval pro test pric a nainstaloval jsem na skousku avast 5  tak me nic nenasel takze bych rekl jedine ESET