Autor Téma: Dotaz na program  (Přečteno 6364 krát)

Edvard

  • Host
Dotaz na program
« kdy: 12. 06. 2013, 12:47:52 »
Poradí my někdo jednoduchý program na převod videí ze souboru mkv, flm a j. do mp4 - aby tyto videa přehrál videopřehrávač, nutno podotknout - angličtina je pro mne příliš složitá a vysvětlení ovládání programů v češtině nikde nemohu najít.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin

  • Host
Re:Dotaz na program
« Odpověď #1 kdy: 12. 06. 2013, 13:50:33 »
Vše požadované (včetně české lokalizace) umí freeware program Format Factory.

Stahuj zde, protože na Slunečnici jeko obvykle není poslední verze instalačního programu a ještě k tomu není originální od autora, ale modifikovaný (přidaná "Lištička Seznam").

I při instalaci z originálu si musíš dát pozor a na posledních dvou obrazovkách zrušit zaškrtnutí "Ask Toolbar" a "Registry Mechanic".


Lugos

  • Host
Re:Dotaz na program
« Odpověď #2 kdy: 19. 06. 2013, 21:21:08 »
pokud máš Windows 7 tak ve Windows media player si to video ulož a dej ,,uložit jako,, kde si nastavíš v čem to chceš uložit


Martin

  • Host
Re:Dotaz na program
« Odpověď #3 kdy: 20. 06. 2013, 09:01:13 »
Co to tady plácáš spammere?

1/ taková možnost ve WMP ani pod W7 vůbec NEEXISTUJE !
2/ píšeš bláboly i k dávno zodpovězeným dotazům, toto není první případ, viz třeba zde
3/ dotaz jsem zodpověděl hned po jeho zveřejnění a nemohu za buranství tazatele, který se už neozval


Franta_Kr.

  • Host
Re:Dotaz na program
« Odpověď #4 kdy: 20. 06. 2013, 13:18:35 »
Co to tady plácáš spammere?
   Tahle věta je tu v poslední době nějak oblíbená :-(. Dokonce ji na mě před pár dny použil i pan Tengler, který se jinak choval vždy velmi korektně. Možná byste chlapci měli být trochu tolerantnější a shovívavější k lidem, kteří se snaží poradit. Nikdo nejsme neomylný. Nebo si tu jinak budete za nedlouho radit jen sami a možná že i jen sobě :-(!!!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0