Autor Téma: hledám program k Averu  (Přečteno 2752 krát)

Mona

  • Host
hledám program k Averu
« kdy: 04. 06. 2013, 15:58:35 »
Mám na flešce stažené kamery z práce. Nejde mi to spustit,prý mi to stáhli bez programu,jen soubory. Je to na přístroji Aver,moc potřebuji najít k tomu program,přes který bych to spustila. Prosím poraďte . Děkuji Mona

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Franta_Kr.

  • Host
Re:hledám program k Averu
« Odpověď #1 kdy: 04. 06. 2013, 16:55:16 »
To je zas dotaz, že by z něj člověka "omejvali" :-(. Kdo myslíte, že vám na takový dotaz může dát solidní odpověď? To nemůžete uvést alespoň nějaké informace o formátu těch souborů a přesný typ toho záznamového zařízení (Aver bude nejspíš jen značka firmy). Některá zařízení pro kamerové záznamy používají tak specifické formáty, že je nepřehrajete nikde jinde, nežli v nich či jejich specifickým programem. Měli jsme v práci něco takového od Samsungu.


mluno

  • Host
Re:hledám program k Averu
« Odpověď #2 kdy: 11. 06. 2013, 17:18:35 »
Aver je značka poměrně solidních komponent (např. televizní karty). Já používám už nějakou dobu právě TV kartu a pokud vim, tak produkuje úplně normální MPEGy (ale dá se vybírat AVI, MPEG, H264, ...). Na vlastní formát jsou jiné značky (třeba ATI). Takže zkuste VLC media player, pokud ten to nervyřeší (nepřehraje), tak by se muselo hledat, v jakém formátu je video a zvuk a instalovat patřičné dekodéry. V žádném případě nedoporučuju naslepo instalovat balíčky "kodeků", to akorát zasere systém.
Na obecnou otázku obecná odpověď. Něco o digitálním videu je zde http://jech.webz.cz/.