Autor Téma: Win7 drivers  (Přečteno 13983 krát)

Diego

  • Host
Win7 drivers
« kdy: 26. 04. 2013, 22:25:42 »
Ahoj, mam takový jeden problém..
původně jsem měl 512 mb na ram, to mi neutahlo win7.
koupil jsem si od kamarada taky 512, takže sem měl 1024 mb.
No a nainstaloval jsem si Windows 7 profesional 84.
myslel jsem si že už budu mit ovladače a nic..
nemůžu nikde nic najít...
grafické a zvukové ovladače, prostě nic...
pomůžete mi prosím vás?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin

  • Host
Re:Win7 drivers
« Odpověď #1 kdy: 27. 04. 2013, 10:36:33 »
1/ Rozšíření paměti NENÍ důvodem k reinstalaci Win.
2/ Windows 7 profesional 84 NEEXISTUJE, asi máš na mysli 64 bitovou verzi. V tom případě máš ale opět málo paměti.
3/ Pokud nejde o nejnovější hadrware, tak Win7 rozpoznají drtivou většinu zařízení a nainstalují pro ně alespoň obecné ovladače.

Ostatní ovladače doinstaluj z CD k základní desce, případně hledej na stránkách výrobce HW.

Víc ti nejde pomoci, když sem nezvládneš napsat aspoň výrobce a model základní desky. Málo informací ...


mluno

  • Host
Re:Win7 drivers
« Odpověď #2 kdy: 23. 05. 2013, 16:45:37 »
Naprostá většina zařízení dokáže pracovat v kompatibilním režimu, na který mají windows ovladače. Opravdu neni důvod mít speciální ovladače. Dokonce u jedné zvukovky (X-fi) jsem se setkal s tím, že fungovala daleko líp se systémovými ovladači než s těmi od výrobce.
Problém budou skenery a tiskárny, tak k podobné typizaci nedošlo. 1 giga paměti je pro visty a sedmičky strašně málo, minimum jsou dva, rozumná hranice jsou 4. 64-botivá verze nemá na 1 giga paměti smysl, protože jejím jedinýmpřínosem je právě nezablokovaná podpora paměti nad 4 giga. Ale jinak jsou tu problémy s WHQL, tj. podpisy ovladačů. Pod 64-bitový systém není možné instalovat (a hlavně spouštět) microsoftem nepodepsané ovladače.


verona

  • Host
Re:Win7 drivers
« Odpověď #3 kdy: 06. 07. 2013, 17:53:44 »
zkus si stáhnout programek SlimDrivers ten ti vyhledá zdarma nový ovladače


Eduard

  • Host
Re:Win7 drivers
« Odpověď #4 kdy: 03. 09. 2013, 18:35:29 »
suhlasim s veronou,,.. stiahni si slim driver nebo driver genius.. a aktualizuj si vsetky ovladace... a aj ak by si mal k zakladnej doske instalacne cd aj tak ich aktualizuj cez net (cez net ti stiahne najnovsie aktualizacie ktore naposledy visli)...

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin

  • Host
Re:Win7 drivers
« Odpověď #5 kdy: 04. 09. 2013, 00:02:24 »
To je tak, když Diego nemá aspoň trochu slušnosti, aby odpověděl, jak po našich radách dopadnul.

Potom přijde nějaký Eduard a plácá zbytečnosti k čtyři měsíce starému problému.


Franta Scherbaum

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Dovolená a last minute dovolený umíme německé ck
Re:Win7 drivers
« Odpověď #6 kdy: 12. 12. 2013, 12:32:22 »
driver genius pomůže :)


Martin

  • Host
Re:Win7 drivers
« Odpověď #7 kdy: 12. 12. 2013, 17:06:00 »
To je tak, když Diego nemá aspoň trochu slušnosti, aby odpověděl, jak po našich radách dopadnul.

Potom přijde nějaký Franta Scherbaum a plácá zbytečnosti (neboť to zde již bylo řečeno) k půl roku starému problému.