Autor Téma: Program sof přestal pracovat  (Přečteno 7197 krát)

Marek

  • Host
Program sof přestal pracovat
« kdy: 04. 01. 2013, 16:10:11 »
Dobrý den,dříve jsem hrával běžně jednu hru..potom se mi počítač začak sekat a tak jsem to chtěl pročistit.a tak jsem vložil instalační cd a dal instalovat..nevím jestli jsem to udělal správně když jsem to dal..Ale všechno zmizlo ..a mám tu čisto..Ale po opětovné instalaci té hry(mám originál cd) mi to píše program sof(název té hry)přestal pracovat..Nevím čím to muže být..Ovladače grafiky aktuální mám,stáhl jsem si je na stránkách mé grafiky..A dirext mám taky..Stáhl jsem si i nějakou tu knihovnu ccc+ .a nic..pořád ten samý problém :-( Kdyby někdo věděl co mi tu chybí,popřípadě co mi brání při spuštění té hry,tak buud rád za každé info,bud tady nebo na email..Díky moc..V sestavě by problém být neměl když jsem to hrával i kdysi..ale i tak:

Windows vista home basic
Grafika:Geforce 6150SE nforce 430
Procesor:AMD Athlon(tm)64X2 DUal Core Procesor 4200+(2CPUs),2,2 Ghz
Pamět:894 MB ram


Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


kallell

  • Host
Re:Program sof přestal pracovat
« Odpověď #1 kdy: 04. 01. 2013, 17:37:52 »
Zjisti si třeba na netu,co ta hra požaduje.Může to být cokoliv-Directx (s kni***u 42,ty máš pouze 41-to je pouze jen příklad!!!!!),redistributable, .Net Framework,.... A  v neposlední řadě SP win!!! Třeba jede pod SP1 a né pod "čistýma" Win! Kde vzít tyto info? Z CD (většinou jsou "podpůrný" softy u her přiložený-DX,RE,...-a né vždy se automaticky instalují se hrou)v souboru "readme" ,na portále výrobce(tam určo) nebo třeba jen Googli!!
P.S. psát sem sestavu je v tomto případě irelevantní!!!


Bart

  • Host
Re:Program sof přestal pracovat
« Odpověď #2 kdy: 04. 01. 2013, 17:51:37 »
Mimochodem 894 MB RAM se mi zdá v poměru se současnými počítači dost málo . . .


kallell

  • Host
Re:Program sof přestal pracovat
« Odpověď #3 kdy: 04. 01. 2013, 18:45:14 »
a je to tady!!! "Bárt" a jeho sestavy!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Bárte-Marek psal,že na tom PC tu hru jel! Proto je v tomto případě "sestava" irelevantní!!!
Spíš mu poraď pokud víš!A neřeš sestavy,komponenty,...Na to se neptal přeci ::)


Marek

  • Host
Re:Program sof přestal pracovat
« Odpověď #4 kdy: 04. 01. 2013, 20:42:38 »
Myslíš na cd té hry jo?..jsem laik a těm věcem co jsi psal rozumím tak z 1/3..:-(..Kdybys měl čas,mohl by ses mi na to mrkknout přes team wiever? Byl bych ti moc vděčný kdybys mi to rozjel..Je to pro mě srdcovka..nevím co dělat a uvažuju už i o koupí nového počítače :D kvulí té hře taky trochu ,ale i kvuli tomu že to není už nejlepší sestava (jak psal Bárt)..je to sestava tak z roku 2004..:-) Ale díky za pomoc ,cením si toho,že to tu alepson někdo sleduje :-)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0