Autor Téma: návod na instalaci Daemon Tools Lite  (Přečteno 42508 krát)

Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
návod na instalaci Daemon Tools Lite
« kdy: 15. 05. 2012, 09:46:54 »
Vzhledem k nepochopení instalace DTools a reakce na diskuzní fórum k programu http://www.slunecnice.cz/sw/daemon-tools/diskuse/ jako freeware Lite verzi a dotazů jak a kde sehnat licenční klíč, vkládám zde návod v podobě obrázků a dodatků k postupům instalace.

1. spuštění instalace


Klepněte na tlačítko "Další"


2.Odsouhlasení licence


Souhlas potvrdíte klepnutím na tlačítko "Souhlasím"


3.Zaškrtnete volbu "Licence zdarma"



Pro pokračování instalace klepnete na tlačítko "Další"


4.V tomto okně nic neměňte a ponechte volby tak jak jsou (můžete poté kdykoli změnit)


Klepněte na tlačítko "Další"


5. Zrušte zaškrtnutí  u doplňků GOOGLE


Pokračujte klepnutím na tlačítko "Další"


6. Zrušte anonymní odesílání a zvolte jako na obrázku


Pokračujte klepnutím na tlačítko "Další"


7. Zvolte umístění kam chcete DT nainstalovat (doporučeno ponechat defaultní)


Pokračujte klepnutím na tlačítko "Instalovat"


8.Průběh instalace DT "NEPŘERUŠUJTE"


Po instalaci klepnete na tlačítko "Další"


9.Úspěšnou instalaci a následné spuštění free Lite verze provedete zaškrtnutím volby "Spustit Daemon Tools"



Klepnutím na tlačítko "Dokončit" dojde ke spuštění programu a zároveň k otevření internetového prohlížeče se zobrazením stránky o úspěšné instalaci a aktivaci DT Lite.


10. spuštěný DT Lite free verze


Otevřený prohlížeč se zobrazením úspěšné aktivace free verze DT Lite.
Jak vidno, nikde se v průběhu instalace nezobrazilo okno se zadáváním licenčního klíče.




Toť vše.


« Poslední změna: 15. 05. 2012, 17:19:33 od Daniel Tengler »
Více informací = rychlejší odpověď

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


J

  • Host
Re:návod na instalaci Daemon Tools Lite
« Odpověď #1 kdy: 28. 01. 2013, 17:03:12 »
Nevím jestli to úplně souvisí s tématem, ale nainstaloval jsem tenhle program jako licence zdarma , ale stává se mi cca jednou do týdne že při startu win 7 se mi zobrazí okénko s nápisem něco jako ověřování licence. Která ani po spoustě minut nezmizí a ani se nezdá že by nějaký proces probíhal. Musím pak program ukončit přes správce.
Nevíte čím by to mohlo být?
PS: opravdu se jedná o licenci zdarma, kdybych přišel na to jak se sem vkládá obrázek, přidal bych print screen.
Díky


kallell

  • Host
Re:návod na instalaci Daemon Tools Lite
« Odpověď #2 kdy: 28. 01. 2013, 22:37:09 »
Jo tohle znam! Jakou verzi máš? Jedna verze to dělá véééélice ráda. Kopni si tam jinou a bude klid!! Já mam 4.45.4.0315 a mam klid.Jinak každopádně se Win něco nelíbí.(kompetence,uložení nastavení,vlastní nastavení programu,..)Nevim co ,ale po instalaci této verze mam klid. ;) Při množství volných verzí jsem se po chybě ani nebádal ;D
jo jestli se nemýlim tak ta nemocná verze byla .....0316.Ale vážně přesně nevim.Jak píšu-mam tuhle a mam klid!