Autor Téma: kamera v notebooku  (Přečteno 75418 krát)

Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:kamera v notebooku
« Odpověď #15 kdy: 01. 05. 2012, 01:43:43 »
Doplňte informace o typu a modelu počítače jinak nelze poradit.
Další možností je navštívit stránky výrobce a najít položku `podpora a ovladače` a zadat název a typové označení + operační systém.
Více informací = rychlejší odpověď

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Kristína

  • Host
Re:kamera v notebooku
« Odpověď #16 kdy: 21. 08. 2014, 14:23:37 »
Dobrý deň , mám už starší notebook po sestre Fujitsu Siemens , v ňom mám Vistu a neviem prísť na to ako zpojazdniť kameru , pomôže mi tu niekto ?


Tom6

  • Host
Re:kamera v notebooku
« Odpověď #17 kdy: 05. 12. 2014, 21:08:35 »
Zdravím,mám stejný problém s notebookem Fujistsu Siemens Lifebook AH532. V programu Skype mi v nastavení kamera pouze problikává. Zkoušel jsem aktualizaci ovladače, vse je dle textu v nastavení aktuální. Když jsem se díval do biosu tak tam je kamera aktivováná, takže by tam neměl být problém. Zkoušel jsem ještě přeinstalovat ovladač, ale stále nic. Ovladač hlásí, že je aktuální. Webkameru spouštím pomocí Fn a F12. Nevím, kde je chyba. Poraďte. Děkuji.


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:kamera v notebooku
« Odpověď #18 kdy: 06. 12. 2014, 08:42:28 »

Někomu pomůže u FS AH532, že při zapnutí kamery stačí zakrýt kameru prstem, aby do ní nepřicházelo žádné světlo a po chvilce se kamera vzpamatuje,
jinému pomůže servis (pokud je v záruce) aby kabel, který je připojen od kamery k desce vysunul a opět zasunul, a někomu zase pomůže optiku kamery řádně vyčistit, nebo vypnout "Low Light" v nastavení kamery.
Více informací = rychlejší odpověď


Tom6

  • Host
Re:kamera v notebooku
« Odpověď #19 kdy: 06. 12. 2014, 16:10:43 »
Zdravím,
děkuji za rady. Vyzkoušel jsem vaše rady a vyplynulo z toho, že chyba bude v tom přípojném kabelu pravděpodobně. Jak webkameru rozjedu dám vědět, v čem byla nakonec chyba.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


KATKA

  • Host
Re:kamera v notebooku
« Odpověď #20 kdy: 07. 09. 2015, 01:12:57 »
dobry den chtela bych poradit s instalaci web kamery nemuzu ji nikde najit ani ve spravci zarizeni :( zkousela jsem vyhledavat i ovladace ale nejak se v tom nevyznam- mam noubuk toshiba satelite A300 D a windovs 7 64 bit. poradite prosim kde najit ten spravny ovladac. dekuji


Martin

  • Host
Re:kamera v notebooku
« Odpověď #21 kdy: 07. 09. 2015, 14:18:57 »
Dojala jsi mě svou hroznou češtinou a především tím noubukem !!!

Proto rád pomůžu někomu, kdo nezvládne napsat www.toshiba.cz,
pak ukázat myší na podporu pro notebooky pro domácí použití a klepnout,
popojet kolečkem kousek dolů, ukázat na ovladače ke stažení a znovu klepnout.

Po této vysilující akci trvající téměř několik vteřin lze uvidět toto.

Kdo zvládne tuto náročnou tabulku vyplnit pomocí složitých rozbalovacích nabídek
a poté opět popojet kolečkem myši níže, tomu se za odměnu zjeví i dlouho hledaný ovladač:

Datum 23/10/09, typ Webcam driver, společnost Chicony, OS Windows 7 - 64 Bit, verze 1.7.260.0526.

Pro jeho stažení už stačí jen klepnout na Webcam driver.

Uznávám, že k získání daného ovladače je potřeba vyvinout velmi vysoké úsilí
a bez dotazu na Slunečnici a následné odborné rady se jedná o téměř neřešitelný úkol.