Autor Téma: Problém se zvukem  (Přečteno 11125 krát)

Sandro

  • Host
Problém se zvukem
« kdy: 02. 04. 2012, 20:31:10 »
Mám lehký problém se zvukem... Zvuková karta je integrovaná, ovladače mám nainstalované (z instalačky, kterou mám na záložím CD) repráky z jiného zdroje normálně hrajou, problém se objevil z ničeho nic, kodeky nastahované mám, aktualizaci KB888111 sem nenašel, když se to stalo byl počítač poměrně dlouho vcelku udržovaný... teď je čerstvě přeinstalovaný, celý disk naformátovaný, nic z předchozího nastavení se nezachovalo, ale problém je pořád ten samý... ikonku reproduktoru na liště vidím, a všechno tvrdí, že ovladače jsou nainstalovány správně a že všechno pracuje jak má, nic ztlumeného nemám... (čersvý reinstal je v tomhle poměrně jistota kulometu...) už mi pomalu dochází nápady. Někdo nějaký nápad co s tím? PS: Přece jenom se trochu v oboru vyznám, poprvé to nedělám, ale tady selhalo všechno, kam až sahají hranice mých zkušeností... Ale i složitější operace zvládnu... (i když to bude zase něco banálního jako nedosunutého něco, nebo někde zapomenuté tlačítko...)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


benži

  • Host
Re:Problém se zvukem
« Odpověď #1 kdy: 02. 04. 2012, 22:00:54 »
No,možná by pomohlo,kdyby jsi zdělil,co že to vlastně máš za problém!


Yarda

  • Host
Re:Problém se zvukem
« Odpověď #2 kdy: 03. 04. 2012, 06:52:43 »
Něco mi říká, že to "Sandrovi" prostě nehraje  ;)
Podobný problém jsem také řešil. Vše v pořádku a zvuk nikde.
Nakonec jsem dospěl k názoru, že si dotyčný nějak oddělal zesilovač na zvukovce.
Podle ovladače čip pracuje správně, ale už není zařízení, které by to zesílilo do slyšitelné podoby.
Ten dotyčný mi to pak nepřímo potvrdil. Asi to propojoval s nějakým mobilním telefonem
a ty elektrické rázy to nejspíš oddělaly.


Sandro

  • Host
Re:Problém se zvukem
« Odpověď #3 kdy: 03. 04. 2012, 13:41:00 »
Ano, vskutku jsem při rozsáhlém popisu vůbec neuvedl prostý fakt, že mi nejdou zvuky... Verze s odpáleným zesilovačem zní vcelku věrohodně, díky internátním výpadkům elektřiny...


Peter

  • Host
Re:Problém se zvukem
« Odpověď #4 kdy: 10. 12. 2012, 22:46:34 »
Ahojte, ja mam podobny problem, len s tym, ze u mna z reprakov vychadza chraplavy zvuk. Mam cerstvy reinstal compu, win7/64bit, realtek HiDef zvukovy driver, Labtech arena 685 reprakovu zostavu a proste ticho alebo chrapot. Znie to ako ked mate zapnute repraky a jack na pripojenie prilozite ku konstrukcii compu. Zeby to bolo poskodenie samotneho vystupu? Vopred dakujem za napady.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Ligo

  • Host
Re:Problém se zvukem
« Odpověď #5 kdy: 18. 12. 2012, 02:14:49 »
Počítač DELL, repráky Genius a problémy se zvukem. Tyto problémy trvají při používání Google Chrome. (sekání, chraplavý zvuk, zpomalování) Na Firefoxu který jsem nyní nainstaloval, jde zvuk na všech webových stránkách normálně. Ocením radu jak odstranit uvedenou závadu, rád bych používal Google Chrome, na který jsem byl zvyklý z předchozího počítače. Nainstalovaný mám Windows XP Profesional. Děkuji.


benži

  • Host
Re:Problém se zvukem
« Odpověď #6 kdy: 18. 12. 2012, 07:44:21 »
Jedna z možných příčin--přeřčti sl.( Máš v Chrome 2* flash player(windows a chrome).
Postup---http://pcworld.cz/software/tip-aby-shockwave-flash-v-google-chrome-uz-nepadal-45291?utm_source=rss&utm_medium=web&utm_campaign=rss

Netýká se to pouze pádů chrome,ale může to způsobovat i tvoje
problémy.


benži

  • Host
Re:Problém se zvukem
« Odpověď #7 kdy: 18. 12. 2012, 08:23:19 »
stručně---do adresního řádku chrome vepiš-- about:plugins
stiskni Enter
následně deaktivuj flash player windowsu


Kristyna

  • Host
Re:Problém se zvukem
« Odpověď #8 kdy: 25. 07. 2013, 23:22:40 »
Dobrý den mám starší počítač a nemám tam naistalovanej zvuk typ pošitace je AMD Athlon (TM)2600+1,14 6Hz-1,006GB RAM prosím o pomoc nevim už co mám dělat mám windows xp 2002starší pc já vím ale stačí děkuji předem Kristýna


Bart

  • Host
Re:Problém se zvukem
« Odpověď #9 kdy: 26. 07. 2013, 13:56:08 »
Dobrý den mám starší počítač a nemám tam naistalovanej zvuk typ pošitace je AMD Athlon (TM)2600+1,14 6Hz-1,006GB RAM prosím o pomoc nevim už co mám dělat mám windows xp 2002starší pc já vím ale stačí děkuji předem Kristýna


Takhle ti nejspíš nikdo neporadí.
Máš zvukovou kartu, popřípadě jiný zvukový výstup ?