Autor Téma: Problém s instalací Windows 7  (Přečteno 14501 krát)

Lukáš

  • Host
Problém s instalací Windows 7
« kdy: 01. 04. 2012, 11:38:35 »
Dobrý den, mám problém s instalaci tohoto OS, teď mám XP a chci si tam dát Win 7.Stáhl sem si iso a dal sem to do deamonu a dal instalovat první krok šel dobře a ve druhém mě to napsalo "" Nelze nainstalovat požadované soubory ujistěte se že jsou k dispozici všechny soubory pro instalaci a restartuje instalaci.Kod chyby 0x007007B"" a vypne se instalace už jednou sem to takhle instalovat z deamona a vše šlo dobře.Tak sem to zkusil dát na flešku a v biosu sem dal jako první USB HDD. To sáme co v prvním připadě.Tak sem  dal bios do původní stavu mám tam flopy, a zkusil jiné iso, a nic to samé už si nevím rady.Můžete mi nějak poradit? Díky

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jimmy

  • Host
Re:Problém s instalací Windows 7
« Odpověď #1 kdy: 01. 04. 2012, 20:22:45 »
Mám ten samý problém, že se s tím * celý víkend :-D a pořád nic nového... na netu jsem toho taky moc nenašel o tomhle problému. Ještě se mi to nestalo, ale je pravda, že ten pc je dost starej, ale fungovat by to mělo.


kallell

  • Host
Re:Problém s instalací Windows 7
« Odpověď #2 kdy: 02. 04. 2012, 17:41:12 »
Ahoj,jednou se mi to taky stalo-Win 7,Daemon,...-zkusil jsem obraz vysmahnout a instalovat od nuly(BIOS-first boot-cd-rom,..)a šlo to.Ovšem pár restartů jsem absolvoval taky a měl jsem chuť se na to vy...!
Pokud se to stavá pořád i po absolvování několika restartů,tak bych to viděl na vadný ISO obraz.(né všechno je zlato ,co se třpití).Každopádně si při instalaci je dobrý udělat novej patr,nervat to do stejnýho s XPčkama či jiným OS.
7-ičky rády aspoň 1Giga RAM!!!


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:Problém s instalací Windows 7
« Odpověď #3 kdy: 03. 04. 2012, 17:29:31 »
Nebo, když kradu, tak alespoň pořádně.
ISO s Windows 7 je stavěné jako OEM verze vztahující se ke konkrétní značce.
(INFORMACE ULOŽENÉ V CAB ARCHIVECH)
Pokud umíš upravit s nástrojem Windows AIK potřebné informace a nebudeš instalovat dvakrát do jednoho oddílu na disku, tak to nainstaluješ.
Nepoužívej nástroje třetích stran a ISO si vypla na DVD.
Naformátuj disk a odstraň všechny oddíly a vytvoř nové.
Zejména odstraň oddíl o velikosti 100MB !!
Uvědom si, že daemon a jemu podobné emulují disk a vytváří tak disk X: a Windows 7 si před instalací extrahuje archivy do X: !!
Doufám, že je to jasné.
 
Pokud si zakoupíš krabicovou verzi Windows 7, tak nebudeš mít žádné problémy s jinak upravenými a zavirovanými verzemi z warez fór.
 
 
Více informací = rychlejší odpověď


Peter

  • Host
Re:Problém s instalací Windows 7
« Odpověď #4 kdy: 13. 09. 2013, 08:28:28 »
Pokud si zakoupíš krabicovou verzi Windows 7, tak nebudeš mít žádné problémy s jinak upravenými a zavirovanými verzemi z warez fór.

To hned musí byť warez ? take nieco ako OEM ako si spomínal nič nehovorí ked ti krešne komp a máš orig tak čo mám urobiť ? ísť do obchodu a kúpiť si nový ? rtd.. :D ale inac secko čo je stiahnuté je warez GL chlape

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Franta

  • Host
Re:Problém s instalací Windows 7
« Odpověď #5 kdy: 13. 09. 2013, 11:31:01 »
Tak to je fakt síla, že se najde tak velký vůl Peter,

který po roce a půl píše nepochopitelné bláboly. Pan Tengler měl pravdu,
že to bylo warez a ti tazatelé skutečně kradli.

Takže Peter, jsi opravdu *** !


Franta Kr

  • Host
Re:Problém s instalací Windows 7
« Odpověď #6 kdy: 13. 09. 2013, 20:03:08 »
Tak to je fakt síla, že se najde tak velký vůl Peter,

který po roce a půl píše nepochopitelné bláboly. Pan Tengler měl pravdu,
že to bylo warez a ti tazatelé skutečně kradli.

Takže Peter, jsi opravdu *** !
Na rozdíl od vás ale nikomu nenadával a neurážel  :(.