Autor Téma: usb  (Přečteno 4500 krát)

USB klic

  • Host
usb
« kdy: 03. 01. 2012, 10:08:37 »
zakoupyl jsem si usb klic,emtec 64 gb,chtel jsem si skopirovat filmy,ze satelitniho prijimace,hd box 9300 pvr 1tb,po pripojeni a nastaveni v meny,dle pokynu zada hlasku nenalezeno-nepripojeno,podotykam klic je windous,sat prijimac linux,prosim pokud ma nekdo skusenost,o radu,predem dekuji a preji pekny den.. 8)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Yarda

  • Host
Re:usb
« Odpověď #1 kdy: 03. 01. 2012, 12:06:33 »
Někdy se stane, že stolní zařízení levnější USB paměť nepřijme a u Emtec (nebo A-data) mě to ani nepřekvapuje.
Pokud přijme nějakou jinou, šel bych Emtec vyměnit.


USB klic

  • Host
Re:usb
« Odpověď #2 kdy: 03. 01. 2012, 16:47:45 »
Někdy se stane, že stolní zařízení levnější USB paměť nepřijme a u Emtec (nebo A-data) mě to ani nepřekvapuje.
Pokud přijme nějakou jinou, šel bych Emtec vyměnit.
.......mno pokud levnejsi nevim stala mne 54.-euro,pokud je to levne pro tebe ,tak prosim.....


Yarda

  • Host
Re:usb
« Odpověď #3 kdy: 03. 01. 2012, 18:44:33 »
Není důležité, co si myslím. Důležité je, že Ti to nenačte.

O firmě Emtec nemám iluze od té doby, co jejich extra odolná černá CD média měla již po dvou letech 50% narušených sektorů. Měl jsem na nich zazáhovaná vinylová LP, takže jsem na tom strávil docela dost hodin. :-[


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:usb
« Odpověď #4 kdy: 03. 01. 2012, 21:34:52 »
Naformátuj USB disk na FAT32 !!!!

Více informací = rychlejší odpověď

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


mluno

  • Host
Re:usb
« Odpověď #5 kdy: 05. 01. 2012, 17:31:20 »
Stane se to i dražším.
Můj levnější stb (značka nějaká čínská) bere všechno fat12/16/32/64, ntfd, linuxové formáty (jména neznám, protože je nepooužívám). Ale dobrá poznámka, podívat se jaký má systém souborů a jestli to ten přístroj podporuje (podpora FAT je jistá, ntfs je častá, ale né úplně běžná), s operačním systémem to ani nemusí souviset (podle mých posledních zkušeností je podpora ntfs v linuxu už zvládnutá, resp. nepřipadalo mi, že by tomu bylo naopak).
Ale měl jsem flašku (A-data a několik dalších), kterou nebraly ani některé počítače (nejenom ty s win95, kde mě to tak nepřekvapilo).
Jinak počítače většinou vezmou všechno, ale gramofony, osciloskopy, televize, videa, tiskárny... maji tendenci si vybírat. Trochu je občas podezírám z konkurenčního boje.