Autor Téma: Nejde mi nacitat externy HDD  (Přečteno 196113 krát)

Jozka

  • Host
Re:Nejde mi nacitat externy HDD
« Odpověď #15 kdy: 10. 11. 2013, 20:54:02 »
Taky mi nechtěl načíst exterák a po pročtení topicu jsem zkusl pár kroků a vida  :D pomohl příkaz chkdsjk F: /f . Ihned po ukončení operace se rozběhl. Děkuji za radu a přeju úspěch se stávkujícím elektromateriálem.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr

  • Host
Re:Nejde mi nacitat externy HDD
« Odpověď #16 kdy: 11. 11. 2013, 02:53:03 »
Jozko, když pominu, že dotaz je dva roky starý (i když se před dvěma měsíci pokoušeli dva zoufalci dodat "rádoby rady"), tak když už se musíš naprosto zbytečně vyjádřit i ty, alespoň prosím opisuj bez chyb to nejdůležitější, co sám zvýrazňuješ tučným písmem.

Jinak nic ve zlém, určitě je tvůj příspěvek méně škodlivý a hloupý než tento :
Ak pouzivas NOD verziu 5, tak ho uplne vypni, alebo odinstaluj.


Franta_Kr.

  • Host
Re:Nejde mi nacitat externy HDD
« Odpověď #17 kdy: 12. 11. 2013, 15:18:33 »
CHKDSK drive: /f (já používám raději /r) dokáže opravit pouze některá poškození logické struktury disku. Disk tedy musí být "vidět" jako logická jednotka (mít přiřazené nějaké písmeno drive:), jinak s ním nic nenaděláte. Důležité vždy je podívat se do správce HW, zda ten disk vůbec vidí a pak do správy disků, jak jej vidí (je-li tam partition, je-li naformátovaý a pod.). A podle toho se pak rozhodnout, jak dále postupovat.


matus

  • Host
Re:Nejde mi nacitat externy HDD
« Odpověď #18 kdy: 04. 01. 2014, 21:41:57 »
prosim vas dal som si naformatovat hdd na tv a teraz mi nejde spustit na pocitaci.Da sa to nejak vyriesit??
 


Marcel

  • Host
Re:Nejde mi nacitat externy HDD
« Odpověď #19 kdy: 14. 04. 2014, 19:16:34 »
zdravim, mám rovnaký problem  aku tu zakladatel topiku, potrebujem z disku dostat nejake fotky a neviem si rady....
http://i.imgur.com/X1a4KBa.png prikladam screenshot z plochy

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


stano

  • Host
Re:Nejde mi nacitat externy HDD
« Odpověď #20 kdy: 08. 05. 2014, 17:14:05 »
Chlapci zla sprava tiez som pripojil HDD k LG a NECITAL SOM. Samozrejme sa zinicializoval disk a vsetko sa zrusilo. Prosto ked chcete HDD pre televizor hold bude len pre televizor. Musel som HDD naformatovat a teraz cez program Recuva zachranujem obsah. Zatial 18 hodin a este ma dost caka + musim prepisovat na druhy HDD lebo do pocitaca sa mi to vsetko nezmesti (+60eciek za HDD 1T) AK MA NIEKTO LEPSIE RIESENIE VELMI RAD POUZIJEM TO


Panikudlanka.cz

  • Host
Re:Nejde mi nacitat externy HDD
« Odpověď #21 kdy: 20. 07. 2014, 17:30:27 »
Vždyť jsem ti to psal  ???
spusť správce úloh (Ctrl + Alt + Del) a zadej novou úlohu (Soubor => Nová úloha) a napiš diskmgmt.msc a klepni na "Enter".

Ve správci disků si najdi ten, který je externí (poznáš i podle velikosti) a klepni na něj pravým myšítkem a zvol volbu "Změnit písmeno a cestu ....".

Diky moc mel jsem problem s externim diskem Zalman kde ho system nacetl ale nikde nebyl zobrazen. Tak jsem zkusil tuto metodu a i kdyz nebyl vypsan v okenku byl uveden v listu jako neprirazeny takze jsem ho v nem jen naformatoval a pridelil mu svazek s cislem. Pak uz se hdd po pripojeni pres USB 3.0 i USB 2.0 nacetl behem par sekund podobne jako to dela flash disk:) mockrat dekuji tento prikaz jsem neznal a jsem zase o fous chytrejsi


JaBr

  • Host
Re:Nejde mi nacitat externy HDD
« Odpověď #22 kdy: 19. 01. 2019, 09:03:45 »
Zdravím
Možno som to prehliadol a niekde tu už je info o tom s čím mám problém........
Mám nové NAS QNAP 231P do ktorého som vložil na skúšku dva pôvodne externé disky na ktorých boli nejaké dáta. Išlo iba o skúšku či žije. Nič som nenastavoval, nekonfiguroval. Iba som stiahol a nainštaloval k tomu software a odskúšal či vôbec chodí. Teraz som disky zas chcel vrátiť naspäť ako externé aby som do NAS už dal reálne nové disky do neho určené.
Tie pôvodné externé s ktorými som ho zapol ale zblbli v NAS. Teraz pri pripojení mi win hlási že našiel miesto jedného až 5 diskov a upozorňuje ma že je nutné všetky naformátovať pred prvým použitím. Proste niečo sa s nimi stalo a čo je najhoršie aj keď na nich nebolo nič životne dôležite je to očividne stratené.
Neviete poradiť či sa stalo a hlavne či sa nejak takéto disky a dáta dajú nejak zachrániť a obnoviť.
Ďík za každú radu.