Autor Téma: Problém se zvukem  (Přečteno 19235 krát)

Dana

  • Host
Problém se zvukem
« kdy: 03. 09. 2011, 17:58:06 »
Mám problém se zvukem z nb. Zvuk mi normálně fungoval při přehrávání videa, ale najednou jde pouze přes externí reproduktory nebo do sluchátek. Reproduktory ztišené nemám. Ve správci zařízení žádná chyba není, řadič zvuku je v pořádku (IDT High definition audio CODEC). Mohl by mi někdo poradit? Mám win7 OS. Děkuji.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re: Problém se zvukem
« Odpověď #1 kdy: 04. 09. 2011, 08:02:15 »
Ahoj, klepni pravým myšítkem na ikonu reproduktoru vedle hodin a vyber možnost "Možnosti ovládání hlasitosti" a v otevřeném okně si překontroluj nastavení.
Taktéž můžeš otevřít nabídku "Otevřít směšovač hlasitosti" a překontrolovat nastavení.
Více informací = rychlejší odpověď


Dana

  • Host
Re: Problém se zvukem
« Odpověď #2 kdy: 04. 09. 2011, 11:05:12 »
Ahoj, děkuji. Zkusila jsem to, ale nepomohlo... Speakers mám nastavené jako výchozí, zvuk na maximum. Vedle se mi ukazuje, jako kdyby chungovaly, ale nic neslyším. Pokud připojím externí reproduktory, zvuk normálně jde. V nabídce ale nemám žádné rozlišení, jestli vidím ikonu interních nebo externích reproduktorů (Speakers/HP). Mohly interní reproduktory přestat úplně pracovat? Mám volat do servisu? Nebo jsem si jen mohla někam schovat ovládání interních reproduktorů? Dala jsem zobrazit odpojená i vypnutá zařízení, ale interní reproduktory se neobjevily?


jan

  • Host
Re: Problém se zvukem
« Odpověď #3 kdy: 05. 09. 2011, 12:58:08 »
Zkus reinstal zvukove karty, a pokud ani to nepomuze mel by Te zachranit bod obnoveni systemu, kdyz ho vratis pred datum kdy to prestalo fungovat mely by se Ti repracky zase rozjet.


Martin

  • Host
Re: Problém se zvukem
« Odpověď #4 kdy: 10. 09. 2011, 16:15:34 »
Mel jsem ten samy problém - zvuk sel jen do sluchátek a nebo externích reproduktoru, ale ne pres interni reproduktory v Notebooku. Mam Windows Vista, ale mozna bude pro vas reseni take pouzitelne:
V panelu nastroju spravovat zvukova zarizeni> uvnitr karty pravym tlacitkem mysi > zobrazit vypnuta zarizeni.
Po te co se znovu objevi na karte - pravym tlacitkem mysi > povolit.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


bara

  • Host
Re:Problém se zvukem
« Odpověď #5 kdy: 15. 12. 2011, 23:40:04 »
Ahoj ma ten samy problem, repracek mi prestal fungovat po vyndani sluchatek. Sluchatka stale jdou, ale ven zvuk nikoli.. zkousela jsem vse vyse uvedene, ale stale nic:(