Autor Téma: usb  (Přečteno 4479 krát)

usb vsstupi

  • Host
usb
« kdy: 06. 07. 2011, 13:45:48 »
prosim vas neviete nekto poradit preco mi nejdu usb vstupi islo to 2 roky a ked som preinstaloval windows tak to nejde tak mi kamoc poradil nech to preinstalujem este ras a stale nejdu us si neveim pomoci neviete ako sa to da napravit

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin

  • Host
Re: usb
« Odpověď #1 kdy: 06. 07. 2011, 14:21:46 »
S největší pravděpodobností nemáš nainstalované potřebné ovladače k základní desce. Pravděpodobně ti nefungují ani některá další zařízení (aniž tušíš) nebo fungují na nižší výkon než by mohly. Pokud máš CD s ovladači k základní desce, tak je zkus doinstalovat. Podívej se do vlastností počítače a správce zařízení, co vše tam máš se žlutými vykřičníky.

Nenajdeš-li CD k základní desce, tak sem pošli co nejpodrobnější popis počítače (stolní nebo notebook, výrobce a model základní desky, grafické karty, ...) a používaný operační systém. Pak bychom zkusili pokračovat.

Čím víc dodáš informací, tím bude větší naděje, že ti tady někdo bude moct pomoci.


monza

  • Host
Re: usb
« Odpověď #2 kdy: 06. 07. 2011, 15:04:05 »
Pro "usb"

Start-ovládací panely--správce zařízení---řadiče USB--rozklikni a nech zaktualisovat software  a to tak,že na každý klepneš pravým a dáš vyhledat "automaticky".
Mohlo by pomoct.


Petr

  • Host
Re: usb
« Odpověď #3 kdy: 06. 07. 2011, 17:10:51 »
Ovladače chipsetu si instaloval? Můžeš vyzkoušet nabootovat linux s CD bez instalace (třeba Ubuntu) a vyzkoušet USB v něm aby si vyloučil hardwarovou závadu.   


milan

  • Host
Re: usb
« Odpověď #4 kdy: 26. 07. 2011, 19:12:59 »
ahoj na tohle musim zareagovat,nedávno jsem to řešil v praxi.Pokud je nainstalovaná max.W98 je potřeba si sehnat tzv.ocásek z aspoň w 2000 či ovladač.Od W 2000 jsou ovladače již v samotné stalaci Win.Tam pak bych juknul do BIOSu (vim je hafo verzí,..)zda-li tam neni něco vypnutýho ohledně USB (měl jsem pc s takovým BIOSem),pokud je vše v pořádku vypadá to na MB což nespraví lebelepší ovladač.Ale jak již bylo zmíněno,dále zkusil bych LINUX (Linuxáci to maj lepší jak Voknaři).Co jsem řešil? Instalace na pravěký PC Win 98 a nešlo USB,musel jsem dodat ten ocásek z Win2000 a bylo.Hodně štěstí s řešením problému.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0