Autor Téma: Problém na POP3  (Přečteno 5105 krát)

spiddy2

  • Host
Problém na POP3
« kdy: 30. 06. 2011, 20:30:16 »
Mám problém s doručenou poštou. Pužíval som Outloock ale to mi zamrzlo a teraz sa mi netobrazuje pošta cez pop3 server. Tam mi hlasi chybu ale ja tomu nerozumiem tak neviem čo s tým. Na meilovú adresu mi meil príde ale cez pop3 ma na to neupozorní tak musím pozetať či mi niečo neprišlo. Bol som naučený na upozornenie a teraz mi to chýba. Poradte. Dakujem.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin

  • Host
Re: Problém na POP3
« Odpověď #1 kdy: 30. 06. 2011, 22:40:54 »
Zkus být podrobnější, používal jsi Outlook jaké verze Office nebo Outlook Express ?
Jak to zamrzlo, co to teď hlásí za chybu. Odesílání mailů přes SMTP funguje ?
Neměnil jsi v Outlooku nastavení účtů ? Jakého máš poskytovatele mailu a jak dlouho problém trvá ?

Někdy to může být jen závada na straně poskytovatele a časem se to spraví samo.


spiddy2

  • Host
Re: Problém na POP3
« Odpověď #2 kdy: 01. 07. 2011, 19:41:40 »
Používam Office 2003 a nie outlook expres ale microsoft outlook a nastavenie som nemenil. Prehliadač mám operu 11.5 Problém trvá asi 4 mesiace a to tak že ked kliknem na outlook tak sa mi zobrazý a potom napíše že neodpovedá a v trey sa mi zobrazý správa - " neodpovedá, ak  používate e-mailový učet na serveru Exchange, možete čakajuce požiadavky na server zrušiť. Kliknite na aplikaciu Outlook a v oblasti upozornenia a v miestnej nabádke vyberte prikaz zrušit požadavek serveru " a toto sa mi nedá lebo outlook sa mi vobec nespustí. Dikes


spiddy2

  • Host
Re: Problém na POP3
« Odpověď #3 kdy: 01. 07. 2011, 19:43:08 »
Používam Office 2003 a nie outlook expres ale microsoft outlook a nastavenie som nemenil. Prehliadač mám operu 11.5 Problém trvá asi 4 mesiace a to tak že ked kliknem na outlook tak sa mi zobrazý a potom napíše že neodpovedá a v trey sa mi zobrazý správa - " neodpovedá, ak  používate e-mailový učet na serveru Exchange, možete čakajuce požiadavky na server zrušiť. Kliknite na aplikaciu Outlook a v oblasti upozornenia a v miestnej nabídke vyberte prikaz zrušit požadavek serveru " a toto sa mi nedá lebo outlook sa mi vobec nespustí. Dikes


spiddy2

  • Host
Re: Problém na POP3
« Odpověď #4 kdy: 02. 07. 2011, 14:22:06 »
Kde alebo ako sa nastavuje ten pop3 server a dá sa tam aj niečo zmazať??? Dikes.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Honzík

  • Host
Re: Problém na POP3
« Odpověď #5 kdy: 03. 07. 2011, 01:05:27 »
Podle popisu se mi zdá, že se jedná o chybu v Outlooku, ne v nastavení. Já bych zkusil překontrolovat nastavení uloženého POP3 účtu (zda se zde něco nezměnilo) a pokud zde bude všechno OK, tak bych asi Outlook přeinstaloval pomocí funkce opravy z instalačního disku.