Autor Téma: HF asistent  (Přečteno 5769 krát)

jana

  • Host
HF asistent
« kdy: 10. 06. 2011, 18:45:30 »
Bohužel mi nejde státhnout program HF Asistent od Happy Foto. Mám windows 7 a k dispozici internet expl.9 a Mozillu. Kliknu na políčko "stáhnout program" a po odslouhlasení podmínek a stažení se objeví hlášení že instalace byla ukončena - (tedy ne dokončena) a asistent se nenainstaluje. Poradí někdo jak změnit nastavení? Móc předem dík.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


monza

  • Host
Re: HF asistent
« Odpověď #1 kdy: 11. 06. 2011, 12:32:40 »
Při kliknutí na "stáhnout(uložit)" jsi program poze uložila.Nejspíše do "stažených programů".
Je nutné najít kam jsi program uložila a spustit ho.Možná toto je tvůj problém.


oNdRa

  • Host
Re: HF asistent
« Odpověď #2 kdy: 11. 06. 2011, 13:08:49 »
Souhlasím s uživatelem Monza, zmíněnou hlášku program zobrazí až při instalaci, nikoliv při stahování. Zkus kdyžtak program stáhnout ještě jednou a ulož jej někam na pevný disk. Odsud teprve spusť instalaci. Tudíž nedávej "spustit" přímo po kliknutí na odkaz. Z počítače by měla pak instalace proběhnout v pořádku.


Martin

  • Host
Re: HF asistent
« Odpověď #3 kdy: 13. 06. 2011, 23:40:06 »
Když jsem viděl ty zdánlivě souhlasné, ale ve skutečnosti protichůdné odpovědi, nedalo mi program nevyzkoušet.

A mýlíte se všichni tři !

"jana" v tom, že se asistent nenainstaluje. Opravdu instalace končí hláškou, že je ukončena, ale v ten okamžik je jediné dostupné tlačítko "Dokončit". A již před jeho stiskem je program korektně nainstalován. Chyba autorů je, že se neobjeví zástupce v nabídce Start, ale pouze na Ploše, kde jej zřejmě přehlédla. Krom toho se ten zástupce nejmenuje HF asistent, ale Happy Foto.

"monza" se mýlí, že program byl jen stažen a nespuštěn

"oNdRa" souhlasí s "monza" a přitom tvrdí pravý opak, dále se mýlí v tom, že je program potřeba ručně nejdříve uložit na disk a odtud spustit. I při kliknutí "spustit" přímo na odkaz, se vždy program nejdříve stáhne do počítače a až odtud se spouští.


drMilan

  • Host
Re: HF asistent
« Odpověď #4 kdy: 07. 08. 2011, 19:33:26 »
Bohužel mi nejde státhnout program HF Asistent od Happy Foto. Mám windows 7 a k dispozici internet expl.9 a Mozillu. Kliknu na políčko "stáhnout program" a po odslouhlasení podmínek a stažení se objeví hlášení že instalace byla ukončena - (tedy ne dokončena) a asistent se nenainstaluje. Poradí někdo jak změnit nastavení? Móc předem dík.

Firma HappyFoto mi na stejný problém sdělila, že můj počítač pracuje s 64bitovým systémem, zatímco jejich program Assistent pacuje s 32bitovým zobrazením. Proč se nechtějí přizpůsobit nový trendům nechali bez odpovědi

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0