Autor Téma: laptop-monitor se vypne ale zbytek bezi...  (Přečteno 16896 krát)

tyna

  • Host
Re: laptop-monitor se vypne ale zbytek bezi...
« Odpověď #15 kdy: 12. 06. 2011, 15:42:06 »
Pro Stepi...taky me napadlo ze se to prehriva..sice je na stole ale i na dotek je citit ze hreje jako blazen..tohle se da vyresit asi jenom vymenou vetraku,ze?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


a

  • Host
Re: laptop-monitor se vypne ale zbytek bezi...
« Odpověď #16 kdy: 12. 06. 2011, 16:57:20 »
Pro Tynu - přestaň si z nás dělat blázny


Martin

  • Host
Re: laptop-monitor se vypne ale zbytek bezi...
« Odpověď #17 kdy: 12. 06. 2011, 19:43:38 »
Děláš si znás srandu, nebo jsi úplně BLBÁ!!!
Jedině se dá souhlasit s hostem Davidem.


tyna

  • Host
Re: laptop-monitor se vypne ale zbytek bezi...
« Odpověď #18 kdy: 12. 06. 2011, 20:42:01 »
sice nevim z ceho usuzujee ze si z vas delam srandu ale budiz...za tech par normalnich odpovedi dekuju ten zbytek asi sezrl moudrost sveta a ma odpoved na vsechno a vsechno vi nejlip....kdyz uz se teda vyjadrite smysllem ze jsem uplne blba tak to muze vysvetlit proc..to ti taky muzu rict ze si *** a duvod si domysli sam.....kdyz uz neco napisete tak se alespon vjdrete poradne...jinak nejaka debata s vama opravdu nema smysl


Martin

  • Host
Re: laptop-monitor se vypne ale zbytek bezi...
« Odpověď #19 kdy: 14. 06. 2011, 04:24:23 »
Opakovaně žádám svého jmenovce, aby si vybral jinou přezdívku !
Tvé rady většinou nejsou vůbec dobré rady, případně jen urážky jako 12. 06. 2011 v 19:43:38.
Jen mi kazíš pověst !

Já jsem se snažil pomoci a vy všichni "chytří" urážeči jste nedokázali poradit ani si zjistit, že záruka na tento model může být podle země pořízení omezená až na pouze 1 rok a 90 dnů a na baterii pouze 1 rok. Viz zde.

Může tedy být už po záruce. V době svého prvního příspěvku jsem netušil, že "tyna" nežije v ČR a doteď nevíme, ve které zemi notebook pořídila.

Přesto všechno měly být první problémy po půlroce vlastnictví řešeny záručním servisem !!

Neodbornou výměnou DVD mechaniky pravděpodobně stejně o zbytek záruky přišla.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


tyna

  • Host
Re: laptop-monitor se vypne ale zbytek bezi...
« Odpověď #20 kdy: 14. 06. 2011, 16:02:16 »
pocitac je koupeny v cr  ale ja tam neziju...na to abych ho tam dala da zaruky jsem nikdy nemela cas...abych dostala zpet nez odjedu...servis v zahranici je ohraniceny na rok..v cr bych mela porad dva roky...vim taky ze jsem ho mohla dat tady do servisu ale nechtela jsem..moje duovy k tomu nejsou nejk dulezity v ohledu na reseni problemu..a tim ze jsem si nechala tu mechaniky vymenit neodborne jsem tu zaruku asi zmrsila uplne ale o tom jsem vedela.ze to tak asi bude. slo mi jen o to jestli nekdo vi jak odtranit probem s monitorem ne ze se tu budu dohadovat jestli jsem ho mela dat do servisu nebo ne..na to jsem se prece neptala...jinak pro ty co se snazili pomoct a trebaje to i zajima...mozna to byl asi vir to co mi vypinalo monitor...zjistila jsem ze to pada jen kdyz je to pripojeni k internetu..a bez to stoji hodiny...projela jsem to spy mergeny..tenpar veci nasel...a od vcerejsiho vecera se zda byt v pohode...dneska chivlku blikal kdyz jsem melahovor na skype ale nepadnul...tak uvidime..


sam

  • Host
Re: laptop-monitor se vypne ale zbytek bezi...
« Odpověď #21 kdy: 15. 06. 2011, 09:25:09 »
Vy co tu radíte Tyně, jste přesvědčení, že si tato dáma, jestli to je vůbec dáma je, nedělá dobrý den?
Přikláním se k názorům Davida a Víti a prosil bych admina, aby zrušil tuto diskuzi, je opravdu hloupá, jednou se odvolává, že nechce počítač reklamovat ve Francii a pak vyjde, že ho má koupený u nás atd...


tyna

  • Host
Re: laptop-monitor se vypne ale zbytek bezi...
« Odpověď #22 kdy: 15. 06. 2011, 19:27:59 »
a co to ma s tim do haje spolecnyho kde je koupeny..ja jsem se ptala na radu ohledne problemu a vy se zabyvate tim kde jsem ho koupila...vy jste asi nejaky postaveny na hlavu..o c vam jde s timhle prispevkama...
ja jsem se ptala jak odstranit problem vypinajiciho se monitoru a vy se tady do me budete navazet kde jsem ho koupila a jestli ho mam dat do servisu nebo ne...pripada vam to normalni????premyslite vubec nad tim co to tu pisete za blaboly???