Autor Téma: Skype-problémy s připojením  (Přečteno 24723 krát)

Monika

  • Host
Skype-problémy s připojením
« kdy: 26. 05. 2011, 18:46:57 »
Stále mám problémy s připojením na Skype....Přitom je prý už vše ok...kde je tedy problém? (((((

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Tony

  • Host
Re: Skype-problémy s připojením
« Odpověď #1 kdy: 26. 05. 2011, 19:16:25 »
Chci stáhnout na XP skype,nabídka na slunečnici je 5.3 po stažení počítač hlásí,že je v programu chyba,poraďte kde by se jinde dalo skype stáhnout v českém jazyce.


Vagabond

  • Host
Re: Skype-problémy s připojením
« Odpověď #2 kdy: 26. 05. 2011, 20:46:34 »
to si neumis otevrit stranky skype a tam program stahnout????? naco pouzivat slunecnici kdyz to jde primo


Vagabond

  • Host


ivan

  • Host
Re: Skype-problémy s připojením
« Odpověď #4 kdy: 27. 05. 2011, 00:54:05 »
http://www.oldapps.com/skype.php    skus tuto stranku-su tam starsie verzie.vyskusal som vsetky 5-ky,ale vratil som sa ku 4.2.0 187.5-kove su naprd...

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


monza

  • Host
Re: Skype-problémy s připojením
« Odpověď #5 kdy: 27. 05. 2011, 09:31:12 »
Skype měl ve čtvrtek celosvětově problémy.Mnoho serwerů o tom informovalo.
Nyní by již mělo být vše O.K


Miloš

  • Host
Re: Skype-problémy s připojením
« Odpověď #6 kdy: 27. 05. 2011, 09:45:36 »
Ahoj , smazat a bude fungovat

C:\Users\[tvojeho přihlášeného uživatele]\AppData\Roaming\Skype\SHARED.XML



Bobr

  • Host
Re: Skype-problémy s připojením
« Odpověď #7 kdy: 27. 05. 2011, 10:12:51 »
Smazání a reinstalace staré 4.2 verze nepomůže.Skype mne odmítá přihlásit, a hlásí cstále chybu nekompatibilní aplikace


Petr

  • Host
Re: Skype-problémy s připojením
« Odpověď #8 kdy: 27. 05. 2011, 20:44:37 »
Skype měl ve čtvrtek celosvětově problémy.Mnoho serwerů o tom informovalo.
Nyní by již mělo být vše O.K
Pro "nejchytřejšího univerzálního poradce" (=monza) : píšeme správně serverů


monza

  • Host
Re: Skype-problémy s připojením
« Odpověď #9 kdy: 27. 05. 2011, 23:43:00 »
Pro "Petr"
Vím,moje chyba.


aifik

  • Host
Re: Skype-problémy s připojením
« Odpověď #10 kdy: 22. 11. 2011, 11:14:09 »
Zdarvim mam problem.Mam novou verzi skype 5.5 nebo novejsi sem nenasel a dela me to to ze jakmile se prihlasim tak me vzdy naskoci tabulka program prestal spravne pracovat a vypne se to vzdycky po zapnuti a dela mi to obcas i u icq nevi nekdo co stim prosim?:-( mam win7 64bit


Tomas158

  • Host
Re:Skype-problémy s připojením
« Odpověď #11 kdy: 04. 04. 2012, 16:46:58 »
Prosim potřeboval bych poradit se skype skype mi jde normalne ale !! .. Kdiž si chci nekoho přidat do meho skype třeba nejakeho kamose tak dam přidat kontakt a oběvi se že : ZKONTROLUJTE VAŠE PŘIPOJENI
                                                           vypadato,ze vase pripojeni k internetu nefunguje ,prosím skontrolujte vaše připojeni k internetu  ...  To se mi ukazuje  :(. prosim potřebuji radu .  :'(                                                           


NEJDETO.CZ

  • Host
Re:Skype-problémy s připojením
« Odpověď #12 kdy: 04. 04. 2012, 19:38:37 »
Jedná se pravděpodobně o blokování některých portů nějakým spywarem nebo virem. Pokud se vám to nepodaří rozchodit, využijte připojení na technika zdarma zde na slunečnici.

http://www.slunecnice.cz/texty/online-servis-slunecnice/


Miloslav Líbal

  • Host
Re:Skype-problémy s připojením
« Odpověď #13 kdy: 11. 09. 2012, 07:44:13 »
Dobrý den,
       používám SKYPE ke své spokojenosti již velice dlouho. Včera i dnes jsem se však nemohu připojit a nevím si rady, jak to provést. Stále se mně objevuje modrá tabulka Skype s mým skypovým jménem "milan474". Dále tam je požadavek na heslo, vytvořit nový účet, zafajfkovaný čtvereček-přihlásit mne při spuštění Skype a úplně dole rámeček Přihlásit se, který je podsvěcený a na vlastní přihlášení nereaguje. Poradíte mně, prosím, jak se mám tedy připojit? Jsem z toho úplně rozhozený. Děkuje a zdraví Líbal