Autor Téma: Alternativa softwaru  (Přečteno 6330 krát)

Kašpi

  • Host
Alternativa softwaru
« kdy: 20. 05. 2011, 08:13:42 »
Zdravím, neví někdo jaká je alternativa programu "DVD Shrink" pro OS Windows 7 ?
Díky za odpověď. Kašpi

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin

  • Host
Re: Alternativa softwaru
« Odpověď #1 kdy: 20. 05. 2011, 13:17:57 »
Perfektní program, který umí mnohem více než DVDShrink, je DVDFab. Bohužel je to jen verze na 30 dní.
K ničemi nenavádím, ale pouze upozorňuji, že v tomto archivu je i program Patch.exe. Ten se musí nakopírovat do složky programu a spustit jako správce. Heslo k archivu je "www.2baksa.net" bez uvozovek.
Dej pak vědět, jestli program vyhovuje. Dík.


monza

  • Host
Re: Alternativa softwaru
« Odpověď #2 kdy: 20. 05. 2011, 14:03:11 »
Program dobrý--uvšem cena 50 dolarů!


Martin

  • Host
Re: Alternativa softwaru
« Odpověď #3 kdy: 20. 05. 2011, 17:03:24 »
Zdravím, neví někdo jaká je alternativa programu "DVD Shrink" pro OS Windows 7 ?
Díky za odpověď. Kašpi
Tak jsem si teď stáhl ten DVD Shrink (kdysi jsem jej taky používal), abych zkusil, v čem si nerozumí s Windows 7. A naprosto v pořádku mně funguje ! Tak proč chceš alternativu ?


Kašpi

  • Host
Re: Alternativa softwaru
« Odpověď #4 kdy: 21. 05. 2011, 09:22:19 »
Zdravím, neví někdo jaká je alternativa programu "DVD Shrink" pro OS Windows 7 ?
Díky za odpověď. Kašpi
Tak jsem si teď stáhl ten DVD Shrink (kdysi jsem jej taky používal), abych zkusil, v čem si nerozumí s Windows 7. A naprosto v pořádku mně funguje ! Tak proč chceš alternativu ?
Nevím, kde měl Shrink v mém počítači problém (před tím nechtěl načítat dvd), ale teď to vypadá, že to funguje.
Díky.Kašpi

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0