Autor Téma: AVG  (Přečteno 8087 krát)

pete

  • Host
AVG
« kdy: 18. 05. 2011, 17:14:37 »
Skončila mi licence na antivir AVG tak ho chci odinstalovat, neboť neustále hlásí aktualizace, ale po skončení odinstalace to hodí chybu..

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


monza

  • Host
Re: AVG
« Odpověď #1 kdy: 18. 05. 2011, 18:18:39 »
Doporučuji použít k odinstalování : "Revo Uninstaller"  a to jeho možnost "důkladná odinstalace".


Ondřej Špulák

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 106
Re: AVG
« Odpověď #2 kdy: 18. 05. 2011, 22:15:59 »
Dobrý den,
váš problém by měl vyřešit nástroj AVG Remover (http://www.slunecnice.cz/sw/avg-remover/), který pochází přímo od společnosti AVG Technologies a zajišťuje dokonalé odinstalování antiviru AVG, včetně všech záznamů v registrech.


monza

  • Host
Re: AVG
« Odpověď #3 kdy: 18. 05. 2011, 22:54:39 »
Pro Ondřej Špulák

Ano také možnost,ale je nutno také upozorni dotyčného tazatele,
že je nutno stahovat přímo z webu společnost,neboť verze na Slunečnici je z roku
2009,přičemž nová verze:2011.1322 je z roku 2011  pozor jsou verze jak pro 32bit. tak pro64 bit. Takže takhle nějak pane ŠPULÁK!


Ondřej Špulák

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 106
Re: AVG
« Odpověď #4 kdy: 20. 05. 2011, 16:57:08 »
Vážený pane "Monza",
děkuji Vám za upozornění, AVG Remover samozřejmě na Slunečnici co nejdříve zaktualizujeme. Požadavek se již zpracovává. Pokud někdy v budoucnu objevíte na Slunečnici program, který je již dostupný v novější verzi, pak můžete požádat o jeho aktualizaci naše administrátory prostřednictvím odkazu "Našli jste novější verzi?", který je součástí popisu každého programu.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin

  • Host
Re: AVG
« Odpověď #5 kdy: 20. 05. 2011, 19:38:52 »
Vážený pane "Monza",
děkuji Vám za upozornění, AVG Remover samozřejmě na Slunečnici co nejdříve zaktualizujeme. Požadavek se již zpracovává. Pokud někdy v budoucnu objevíte na Slunečnici program, který je již dostupný v novější verzi, pak můžete požádat o jeho aktualizaci naše administrátory prostřednictvím odkazu "Našli jste novější verzi?", který je součástí popisu každého programu.
Na to tlačítko "Našli jste novější verzi?" jsem již rezignoval. Použil jsem jej totiž mnohokrát a je to naprosto k ničemu !!!

Pokud pomocí Slunečnice najdu nějaký program, tak první co dělám je kontrola webových stránek autora, kde s velikou pravděpodobností stáhnu novější verzi.

Například jsem odkaz pro oznámení novější verze použil 9.1.2011 při psaní tohoto příspěvku.
Tehdy byla na Slunečnici 3 roky stará již nefunkční verze AnyTV 2.13 a na stránkách výrobce verze 2.59.
Od té doby uplynulo 4,5 měsíce a na webu výrobce již najdeme verzi 2.62.

Kdo si tipuje, že Slunečnice stále nabízí verzi 2.13, tak má ode mě bod.


Ondřej Špulák

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 106
Re: AVG
« Odpověď #6 kdy: 20. 05. 2011, 21:12:29 »
Dobrý den, Martine,
tlačítko je samozřejmě funkční a na podněty, které k nám jeho prostřednictvím přichází, reagujeme. Programy na základě těchto hlášení aktualizujeme. Zmíněné hlášení na aktualizaci programu AnyTV nám zřejmě nějak nedopatřením uniklo. Prostřednictvím tlačítka "Našli jste novější verzi?" nám totiž chodí také opravdu velké množství falešných hlášení a může se tak bohužel stát, že některá oprávněná žádost o aktualizaci je přehlédnuta. Za to se samozřejmě omlouváme.


Bobeš

  • Host
Re: AVG
« Odpověď #7 kdy: 27. 05. 2011, 19:18:55 »
 Vyzkoušel jsem a rychle dal pryč.Počítač byl najednou tak silně zabržděnej že to nešlo ustát!!! >:( Vrátil jsem se ke svému odzkoušenému.


Martin

  • Host
Re: AVG
« Odpověď #8 kdy: 27. 05. 2011, 20:39:24 »
Vyzkoušel jsem a rychle dal pryč.Počítač byl najednou tak silně zabržděnej že to nešlo ustát!!! >:( Vrátil jsem se ke svému odzkoušenému.
Pokud nám chceš něco sdělit, tak prosím o info CO jsi vyzkoušel a k ČEMU jse se vrátil !!!


karel

  • Host
Re: AVG
« Odpověď #9 kdy: 29. 05. 2011, 02:52:51 »
Vyzkoušel jsem a rychle dal pryč.Počítač byl najednou tak silně zabržděnej že to nešlo ustát!!! >:( Vrátil jsem se ke svému odzkoušenému.
Pokud nám chceš něco sdělit, tak prosím o info CO jsi vyzkoušel a k ČEMU jse se vrátil !!!
Pokud měl autor na mysli nejnovější verzi AVG můžu to jen podepsat.Do devítkový verze skvělej antivir je dnes k ničemu.


Bobeš

  • Host
Re: AVG
« Odpověď #10 kdy: 29. 05. 2011, 21:05:22 »
Vyzkoušel jsem a rychle dal pryč.Počítač byl najednou tak silně zabržděnej že to nešlo ustát!!! >:( Vrátil jsem se ke svému odzkoušenému.
Pokud nám chceš něco sdělit, tak prosím o info CO jsi vyzkoušel a k ČEMU jse se vrátil !!!
  Jedná se o reakci na ten AVG antivir. A vrátil jsem se k Microsoftu Security. Myslel jsem,že stačí reagovat na článek. ;) Stačí?