Autor Téma: Existuje nějaký software na zjištění cizího hesla účtu na Facebooku?  (Přečteno 72183 krát)

DavidPlzeň

  • Host
Ptám se proto že jeden kamarád mě to udělal a já bych mu to chtěl oplatit.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Michelin_CZE

  • Host
ne není,facebook je proti těmhle věcem chráněn takže SMŮLA!!!!!!!!!!  :P :P :P :P :P


Minor

  • Host
tvoje heslo odhadl nebo ho zjistil nějak jinak, rozhodně ho nezjistil za použití nějakého programu, ale je možný, že to je zkušený hacker/cracker a přišel na nějaký fígl, ale konkrétně u FB pochybuju, by to musel bejt fakt velkej machr...


a nechápu tak naivní lidi, kteří si myslí, že existuje nějaký program, na který když 2x kliknete z plochy vám zjistí heslo do čehokoliv...


Machal

  • Host
Zdravím pánové asi před půl rokem mi kamarád tvrdil, že se dokáže nabourat na facebook komu koliv. Ano nevěříl jsem mu, tak jsem mu řekl aby to vyzkoušel na mojím facu. Sotva příjdu ze školy a na zdi mám napsaný můj přizpěvek: nevěřil jsi mi, ale ted jsem ti to dokázal. Potom ještě odpovídal na chatu že se nemůžu dostavit atd. Změnil jsem si heslo a napsal jsem mu at so zkusí znova ani neuběhla minuta a na zdi byl další přispěvek!

Tento program funguje na nějakém principu s mailem a ID, nevím to přesně! Ale vím, že když je komunikace šifrována přes HTTPs, tak to nejde!

Facebook půjde vžycky prolomit, hackři jsou o krok ve předu a vyvíjeji další a dalši software na rozlousknuti hesla!

PS.: v kybernetickém prostoru nebude nikdy bezpečno!


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Já se vždy rád zasměji a co se týče FB, tak až brečím nad naivitou uživatelů.
Ať se prosím nabourá i ke mně a udělá mi tam pořádek.
Více informací = rychlejší odpověď

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


vladimis

  • Host
presne tak, HTTPS zabezpecene pripojeni dost ztizi komukoli se dostat na cizi ucet
a s tim bezpecim FB vas trochu zklamu, mam vyzkouseny jednoduchy programek na android mobilu, kteremu staci byt pripojeny v jedne siti a v pohode vleze na jakykoli FB ucet ktery je v te siti aktivni a neni pres https , neprolomi sice heslo, ale na tom uctu se da delat cokoli
a na pc je dost programu ktere detailne monitoruji provoz site vcetne hesel....takze pozor na verejne ale i firemni wifi site a vse co jde pripojovat pres zabezpecene pripojeni.


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Tak si nastavte autorizaci změn zasláním SMS kódu.
Dokud nevložíte kód, změny se neprovedou.
Stačí si pořádně nastudovat FAQ a jste v pohodě.
Autorizaci lze provádět i MMS (zasláním aut. obrázku) a také emailem.
Více informací = rychlejší odpověď


Kofoláč

  • Host
presne tak, HTTPS zabezpecene pripojeni dost ztizi komukoli se dostat na cizi ucet
a s tim bezpecim FB vas trochu zklamu, mam vyzkouseny jednoduchy programek na android mobilu, kteremu staci byt pripojeny v jedne siti a v pohode vleze na jakykoli FB ucet ktery je v te siti aktivni a neni pres https , neprolomi sice heslo, ale na tom uctu se da delat cokoli
a na pc je dost programu ktere detailne monitoruji provoz site vcetne hesel....takze pozor na verejne ale i firemni wifi site a vse co jde pripojovat pres zabezpecene pripojeni.


To Vladimis: Mohl bych se zeptat na ten program (na android)?  :D Díky za odpověď  ;)[/color]


mára

  • Host
presne tak, HTTPS zabezpecene pripojeni dost ztizi komukoli se dostat na cizi ucet
a s tim bezpecim FB vas trochu zklamu, mam vyzkouseny jednoduchy programek na android mobilu, kteremu staci byt pripojeny v jedne siti a v pohode vleze na jakykoli FB ucet ktery je v te siti aktivni a neni pres https , neprolomi sice heslo, ale na tom uctu se da delat cokoli
a na pc je dost programu ktere detailne monitoruji provoz site vcetne hesel....takze pozor na verejne ale i firemni wifi site a vse co jde pripojovat pres zabezpecene pripojeni.


Jak se jmenuje ten program?