Autor Téma: ovladače  (Přečteno 8945 krát)

RALFiK.GT

  • Host
ovladače
« kdy: 30. 03. 2011, 18:33:34 »
Ahoj všichni,rád bych vás požádal o pomoc.Budu rodičům na staré PC instalovat Windows XP PRO,mají na něm ted Windows 7 Ultimate ale ten comp to prostě nezvládá.Win XP mám a umím ho instalovat ale potřeboval bych všechy ovladače které budu po instalaci potřebovat(zákl.deska,graf.karta,zvukovka,sítovka,...)Základní deska je Intel La Crosse D865GLC,Chip set-Intel Springdale G i865G,Grafická kata-Intel Extreme Graphics 2,Zvuková karta-SoundMax Integrated Digital audio.Byl bych opravdu moc rád za pomoc v podobě odkazů na stažení potřebných ovladačů.Všem moc předem děkuju za pomoc....můžete psát i na můj email-RALFiK.GT@seznam.cz

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


milan

  • Host
Re: ovladače
« Odpověď #1 kdy: 30. 03. 2011, 20:48:18 »
Co tak si ich najst na strankach vyrobcov jednotlivych komponentov este pred instalaciou?


Yarda

  • Host
Re: ovladače
« Odpověď #2 kdy: 30. 03. 2011, 21:06:06 »
Milan má pravdu Ralfíku.

Na některé drivery pomůže instalace service packu, jehož součástí bývá i ovladačový update.
Máš tam většinu zaříení od Intelu, tak bys nemusel mít problémy.


RALFiK.GT

  • Host
Re: ovladače
« Odpověď #3 kdy: 31. 03. 2011, 06:00:44 »
tak to mě napadlo stáhnout to ze stránky výrobce ještě před instalací.Tady je někdo zase hodně chytrej a zase je to slovák co?Od slováků rady nechci,rad si laskavě na nějaký slovenský verzi Slunečnice....Boužel neumím moc dobře anglicky a stránky Intelu v angličtině jsou...Jinak to jsem netušil že tyhle ovladače obsahuje i servise pack.Děkuju ;)Mám Win XP PRO SP3,takže tam už nemusím SP instalovat dodatečně :-) Kdyby ale stejně někdo poslal odkazy,tak bych byl moc vděčnej...


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re: ovladače
« Odpověď #4 kdy: 31. 03. 2011, 09:49:57 »
@RALFiK.GT
To jsou mi novinky, že service pack obsahuje ovladače zařízení.

Stáhni si nějaký program na podrobné zjištění HW počítače. Já doporučuji
HWiNFO32. Z programu se dá exportovat do HTML. Ten někam nahraj a dej odkaz ke stažení. Nevymlouvej se na angličtinu a použij Google translator.

Těžko ti podle tvých informací může někdo poradit.
Je potřeba znát přesné typové označení a ne to co jsi napsal.

Více informací = rychlejší odpověď

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin

  • Host
Re: ovladače
« Odpověď #5 kdy: 31. 03. 2011, 13:25:23 »
Windows 7 Ultimate ale ten comp to prostě nezvládá.
Podle mé zkušenosti potřebují Win 7 proti Win XP jen více operační paměti, takže bych to neřešil přeinstalací na horší systém, ale přidáním RAM.


RALFiK.GT

  • Host
Re: ovladače
« Odpověď #6 kdy: 31. 03. 2011, 23:05:33 »
No,jsou tam 4X256MB RAM a to je opravdu málo.Tam je ale i problém s těma ovladačema.Celej ten comp funguje nějak divně,na tak starou desku ovladače s Win7nefungujou správně.S použitím Win XP se ten comp zlepší.Mě osobně Win 7 nesed a používám dál osvědčené XP...


Lemlian

  • Host
Re: ovladače
« Odpověď #7 kdy: 07. 04. 2011, 21:35:53 »
reťaz je tak silná, ako jej najslabší článok...čiže 4 x 256 je stale iba 256 a o nieco viac...nemysli si, že máš dokopy 1GB...takže radšej kúp 2 x 1GB...nie sú až také drahé...


Martin

  • Host
Re: ovladače
« Odpověď #8 kdy: 07. 04. 2011, 23:32:13 »
reťaz je tak silná, ako jej najslabší článok...čiže 4 x 256 je stale iba 256 a o nieco viac...nemysli si, že máš dokopy 1GB...takže radšej kúp 2 x 1GB...nie sú až také drahé...
Ale RALFiK.GT má opravdu 1 GB paměti !!! Ty 4 moduly NETVOŘÍ žádný řetěz.
A proč mu teda chytře radíš, ať dokoupí 2 x 1 GB ?
To by měl podle tvé logiky zase jen 1 GB, tak proč to kupovat dvakrát ?
Příště se buď více zamysli nebo neodpovídej na věci, kterým nerozumíš.

Pro RALFiK.GT :
1 GB RAM není opravdu moc, ale na bežný provoz Win 7 bohatě postačuje (ne hry, virtuální počítače atd.).
Mám běžně stále puštěno asi 5 - 6 programů, které velmi používám. A spotřeba paměti se mně pohybuje kolem 650 - 700 MB.