Autor Téma: Otevírání dvířek vypalovačky  (Přečteno 5611 krát)

Yarda

  • Host
Otevírání dvířek vypalovačky
« kdy: 22. 03. 2011, 20:45:13 »
Zdravím.
Jaké máte zkušenosti s tím, když se vypalovačce přestanou chtít vysouvat dvířka?
Po několika letech se to stává téměř každé, jinak funkční mechanice, ale odepsat ji jen kvůli tomu je mi líto. Zkoušel jsem ta soukolíčka trochu promazat, ale bez úspěchu. Mechanismus vždy jakoby do něčeho narazí a otevře se tak na desátý pokus.
Díky za každý, trochu přínosný, názor.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Capperfield

  • Host
Re: Otevírání dvířek vypalovačky
« Odpověď #1 kdy: 25. 04. 2011, 01:59:20 »
1.  NA PŘEDKU MECHANIKY JE MALÁ DIRKA DO KTERÉ JE TŘEBA ZASUNOUT (V PRŮBĚHU OTEVÍRÁNÍ) DRÁTEK NEBO DELŠÍ JEHLA.MECHANIKA SE VŽDY VYSUNE.(SILNĚJI DRÁTEK ZTLAČIT)

2. NEZAVÍREJ MECHANIIKU PRÁZDNOU.KDYŽ JE VLOŽENÉ CD-DVD AŤ PLNÉ ČI PRÁZDNÉ,MECHANIKA SE TAKÉ SKORO VŽDY OTEVŘE.


Yarda

  • Host
Re: Otevírání dvířek vypalovačky
« Odpověď #2 kdy: 25. 04. 2011, 09:47:47 »
Zajímavý postřeh v bodě 2., no každopádně mechanika je už hluboko v elektroodpadu  ;)
Původně měla být určena pro známého, takže zasunování jehly nepřipadalo v úvahu.


Martin

  • Host
Re: Otevírání dvířek vypalovačky
« Odpověď #3 kdy: 28. 04. 2011, 13:26:18 »
1.  NA PŘEDKU MECHANIKY JE MALÁ DIRKA DO KTERÉ JE TŘEBA ZASUNOUT (V PRŮBĚHU OTEVÍRÁNÍ) DRÁTEK NEBO DELŠÍ JEHLA.MECHANIKA SE VŽDY VYSUNE.(SILNĚJI DRÁTEK ZTLAČIT)

Ta dírka slouží k NOUZOVÉMU otevření mechaniky a má se používat při vypnutém PC.

2. NEZAVÍREJ MECHANIIKU PRÁZDNOU.KDYŽ JE VLOŽENÉ CD-DVD AŤ PLNÉ ČI PRÁZDNÉ,MECHANIKA SE TAKÉ SKORO VŽDY OTEVŘE.

Promiň, ale to je nesmysl. Už jsem měl taky mechaniku, u které velmi zlobilo otevírání. A bylo úplně jedno, jestli v ní bylo médium nebo ne.