Autor Téma: Win 7 Ultimate: PS, FLS  (Přečteno 6266 krát)

Vasek

  • Host
Win 7 Ultimate: PS, FLS
« kdy: 18. 03. 2011, 18:27:49 »
Zdravím, potřaboval bych vědět čím je tento problém: Takže, co jsem přeinstalovat Windows Vista na Win7 Ultimate a pak jsem chtěl dělat na photoshopu cs4 a na fl studio, ale nešlo mi to asi kvůli tomu, že mám Win7 Ultimate porotže je to na hry, tak mi poraďte co bych s tím mohl provést, Díki za odpovědi ;)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Ondřej Špulák

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 106
Re: Win 7 Ultimate: PS, FLS
« Odpověď #1 kdy: 19. 03. 2011, 22:48:11 »
Dobrý den,
zkuste oba zmíněné programy spustit v režimu kompatibility,to by mohlo pomoci. Pokud máte Windows 7 Ultimate, pak můžete zkusit ještě tyto programy nainstalovat v prostředí Windows XP mode, čímž by mělo dojít k odstranění zmíněných potíží. Více se o XP mode můžete dozvědět zde: http://windows.microsoft.com/cs-CZ/windows7/products/features/windows-xp-mode.


Dušan Kováčik

  • Host
Re: Win 7 Ultimate: PS, FLS
« Odpověď #2 kdy: 20. 03. 2011, 10:46:54 »
Zdravím, potřaboval bych vědět čím je tento problém: Takže, co jsem přeinstalovat Windows Vista na Win7 Ultimate a pak jsem chtěl dělat na photoshopu cs4 a na fl studio, ale nešlo mi to asi kvůli tomu, že mám Win7 Ultimate porotže je to na hry, tak mi poraďte co bych s tím mohl provést, Díki za odpovědi ;)
máš mít starý dobrý ixpéčka


Martin

  • Host
Re: Win 7 Ultimate: PS, FLS
« Odpověď #3 kdy: 22. 03. 2011, 02:02:29 »
Pokud ti to Vašku chodilo na Vistách, tak to zcela jistě musí běžet i na sedmičkách. Na edici v podstatě nezáleží (pro domácího uživatele), přesto je Ultimate nejlepší.

Zkus to už instalovat v režimu kompatibility, ne až spouštět.

Pokud nepomůže, tak XP mode nedoporučuji. Jsou vhodnější řešení a popsal jsem je v odpovědi 13 témata spouštění starších her v OS Win 7.

Dušanovy bláboly nemá ani cenu komentovat.


Dušan Kováčik

  • Host
Re: Win 7 Ultimate: PS, FLS
« Odpověď #4 kdy: 22. 03. 2011, 17:29:55 »
Pokud ti to Vašku chodilo na Vistách, tak to zcela jistě musí běžet i na sedmičkách. Na edici v podstatě nezáleží (pro domácího uživatele), přesto je Ultimate nejlepší.

Zkus to už instalovat v režimu kompatibility, ne až spouštět.

Pokud nepomůže, tak XP mode nedoporučuji. Jsou vhodnější řešení a popsal jsem je v odpovědi 13 témata spouštění starších her v OS Win 7.

Dušanovy bláboly nemá ani cenu komentovat.
TY MÁŠ ZASE KOMENTÁŘE TYPU VŠUDE JSEM BYL POČÍTAČŮM ROZUMÍM JÁ NEJLÍP A VŠE ZNAM

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0