Autor Téma: Přehrávané DVD filmy jdou trhaně  (Přečteno 5583 krát)

eknez

  • Host
Přehrávané DVD filmy jdou trhaně
« kdy: 17. 03. 2011, 09:11:45 »
PC s OS Windows XP,CPU 900MHz Celeron,RAM 384MB,z.d.Asus TUSL 2-M (PGA 370),HDD 80GB,DVD Lite-on COMBO SOHC 5232K,monitor plochý.DVD mechaniku jsem vyměnila a je to to samé.Při přehrávání v Media Playr Clasic film jde trhaně (ale je to nejlepší přehrávání protože jsem skusila asi 5 přehravačů u kterých to skáče asi po 2 sec. a v WMP 9 tam to vůbec nejde spustit a napíše to že mám snížit rozlišení a barvy po snížení nic.Jestli to někdy chodilo nevím,nezkoušela jsem,PC je na chalupě pro děti.Díky Nulka

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Yarda

  • Host
Re: Přehrávané DVD filmy jdou trhaně
« Odpověď #1 kdy: 17. 03. 2011, 11:04:33 »
Máte již starší konfiguraci PC, nemnoho paměti a možná i přetíženou instalaci XP.
Když k tomu přičteme, že dnešní DivX filmy už nešetří místem a mnohdy mají zbytečně velký bitrate, který opět vyžaduje svižnější sestavu, tak to jsou nejspíš příčiny toho poskakování. Za pokus stojí přidat paměť a přeinstalovat XPčka. Pak by si to mohlo s filmy poradit. Netvrdím, že se všemi.


fanfan

  • Host
Re: Přehrávané DVD filmy jdou trhaně
« Odpověď #2 kdy: 18. 03. 2011, 17:00:20 »
Zkus KMPlayer ,je na Slunečnici zdarma.kamarádce to pomohlo.Hlavně ale , je nutno přidat paměti a bude po problému.


petr

  • Host
Re: Přehrávané DVD filmy jdou trhaně
« Odpověď #3 kdy: 18. 03. 2011, 17:14:23 »
PC je dost slabý, přidat RAM nic nevyřeší, grafika bude taky dost slabá.


Dušan Kováčik

  • Host
Re: Přehrávané DVD filmy jdou trhaně
« Odpověď #4 kdy: 18. 03. 2011, 18:31:26 »
PC s OS Windows XP,CPU 900MHz Celeron,RAM 384MB,z.d.Asus TUSL 2-M (PGA 370),HDD 80GB,DVD Lite-on COMBO SOHC 5232K,monitor plochý.DVD mechaniku jsem vyměnila a je to to samé.Při přehrávání v Media Playr Clasic film jde trhaně (ale je to nejlepší přehrávání protože jsem skusila asi 5 přehravačů u kterých to skáče asi po 2 sec. a v WMP 9 tam to vůbec nejde spustit a napíše to že mám snížit rozlišení a barvy po snížení nic.Jestli to někdy chodilo nevím,nezkoušela jsem,PC je na chalupě pro děti.Díky Nulka
Měl jsem ten samý problém a ještě k tomu se mi pc sekal jak sviňa, vyřešil jsem to tak že jsem si za 2730Kč koupil výborný repasovaný pc

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


eknez

  • Host
Re: Přehrávané DVD filmy jdou trhaně
« Odpověď #5 kdy: 19. 03. 2011, 09:35:22 »
Tak vyřešeno,žádný nový PC ale přehravač SMPlayer to vyřešil v pohodě.Přitom jich bylo odskoušeno 8kusů.Díky za odpovědi.