Autor Téma: Převádění programu.  (Přečteno 5609 krát)

Hampl František

  • Host
Převádění programu.
« kdy: 15. 03. 2011, 11:38:41 »
Potřeboval bych jak převést program "A L I D V R S 2" do počitačového programu ??? Je to
nahrávání ze satelitu. Moc tomu nerozumím, prosím o radu.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


kl

  • Host
Re: Převádění programu.
« Odpověď #1 kdy: 15. 03. 2011, 12:57:35 »
Neni to jednoduché. Já to vyřešil tak, že jsem to na tom set-top-boxu pustil a nahrál na video. Prostě soubor s příponou .dvr se mi nepodařilo ničím otevřít (pouze media player clasic ho otevřel, ale obraz byl pochroumaný a zvuk zrychlený). Naštěstí je možnost (alespoň u mě) nastavit si formát nahrávky na .mpg a to umí Nerovision i Cyberlink (programy dodávané k vypalovačkám a televizním kartám).
Ten můj stb vytváří adresář ALIDVR v něm podadresáře 2011-03-14-Barrandov TV...... (prostě datum a program) a vnich je vlastní nahrávka v souborech mpg nebo dvr (000.mpg, 001.mpg.....) podle nastavení, rozkouskovaná po cca 1GB. Tyto kousíčky je většinou potřeba pro další zpracování sloučit. (S dělenými si bez problému poradil jen winamp)



Mě připadá, že ten postupje moc složitý na vysvětlování, ale třeba se najde někdo, kdo to vysvětlí jednoduše.


satelitakxy

  • Host
Re: Převádění programu.
« Odpověď #2 kdy: 20. 08. 2011, 19:52:28 »
ano. Je to nepochopitelné,dát takovýto formát.  mám přístroj FERGUSON a také nevím jak využít možnost nahrávání..